[Zwiastun] „The Stick of Truth” – kontrowersyjne fantasy

1 minuta czytania

Obsidian już niedługo podaruje rzeszy sympatyków serialu „South Park” intrygujący prezent. Zamiast zwyczajowego wylegiwania się na kanapie oraz sączenia zimnych napojów podczas podziwiania przygód nietypowych dzieciaków z miasteczka w stanie Kolorado, będą mogli zasiąść przed monitorem i samodzielnie zadecydować, jak potoczą się perypetie Cartmana i spółki.

stick of truth

Oficjalny zwiastun przygotowany specjalnie z myślą o trwających targach E3 pokazuje, że fani animacji poczują się jak na własnym podwórku – o to zadba intryga stworzona przez ojców tej kreskówki, specyficzny klimat wraz ze zdrową dawką absurdu czy oprawa wizualna przywodząca na myśl charakterystyczną kreskę oraz kolorystykę. Pytanie tylko, czy sami fani chcieli takiego daru? Nietrudno bowiem w sieci znaleźć krytyczne komentarze miłośników serialu, którzy już wyrażają obawy, co do finalnego produktu. Ba, wielu wolałoby, aby Trey Parker i Matt Stone wykorzystali pomysły zawarte w „The Stick of Truth” na stworzenie pełnometrażowego filmu czy umieścili je w epizodach kolejnego sezonu niż bawili się w produkcje gier.

Czyżby brak wiary w umiejętności chłopców z Obsidianu? Może fakt, że z romansu branży telewizyjnej ze światem elektronicznej rozrywki rzadko wychodziło coś dobrego? Czy też, jest to tradycyjne sączenie jadu? Najlepiej sprawdzić samemu i ocenić, czy ich lęk jest uzasadniony.

Osobiście nie rozumiem oburzenia, jak dla mnie tytuł zapowiada się ciekawie i śmiało ląduje na mojej liście zakupowej. Może nie na priorytetowym miejscu, ale rzucić okiem z pewnością nie zaszkodzi.

Komentarze

0
·
Zapowiada się świetnie. Poczucie humoru jak w starych odcinakach south parku. Ciekawe jak z elementami gry, ale humor powinien być i styl zachowany.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...