Śmierć zrodzona w Pradze - Wylęgarnia #1

Śmierć zrodzona w Pradze
Ocena użytkowników
5,75 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Kim ty w ogóle jesteś? Pieprzony Bond w spódnicy?

Marika Zahaňská to młoda, wysportowana i niezwykle seksowna kobieta.Pracuje jako asystentka w wyższej szkole i – nie licząc problemów uczuciowych czy pojawiającego się czasami debetu na koncie – prowadzi stosunkowo spokojne życie.

Do czasu.

W ciemnej uliczce gdzieś za Książęcą w Pradze natknie się na uzbrojonego bandytę i młodego człowieka, który pomoże jej wydostać się z tarapatów. W ciągu zaledwie kilku godzin wplącze się w niebezpieczną grę, którą prowadzą między sobą wywiad amerykański, poszukujący walizek nuklearnych i czesko-rosyjska mafia atakowana przez tajemniczych najemników.

Wyjaśnienie zagadki, śmierć albo życie, znajduje się właśnie w Pradze.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Miroslav Žamboch ponownie zaskakuje czytelników. Autor, który przyzwyczaił nas do twardych mężczyzn żyjących w brutalnych rzeczywistościach, masakrujących tuzin wrogów na kilku stronach, przeżywających zdarzenia, których z pozoru przeżyć się nie da i płacących potrójną stawkę za usługi prostytutek, zajął się dla odmiany mafijnymi porachunkami w naszym świecie, które w dodatku obejrzymy oczyma kobiety. Za dużo odmiany? Ja dopiero zacząłem… Pierwszą znaczącą zmianą w książce „Wylęgarnia.... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Królowa śmierci
    #2 Królowa śmierci
Wczytywanie...