Shadowrun Returns – Zapowiedź

Na dobre rozpoczęły się wakacje, a wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że lipiec wcale nie będzie nudny. No, przynajmniej koniec lipca. Bo wtedy swoją premierę zaliczy jeden z kickstarterowych projektów – klasyczna gra cRPG o nazwie "Shadowrun Returns". Zapomnijcie więc o "Project Eternity", "Torment: Tides of Numenera" i "Wasteland 2", ponieważ produkcja studia Harebrained Schemes zapowiada się co najmniej interesująco. Jeśli chcecie poczytać więcej o tej mieszance cyberpunku i fantasy, zapraszam Was do lektury zapowiedzi.

shadowrun returns

Gracz pokieruje drużyną shadowrunnerów, płatnych najemników, podejmujących się za pieniądze każdego zadania. Do głównego bohatera, należącego do tej grupy, zwraca się stara przyjaciółka, Jessica Watts. Prosi ona go o znalezienie winnego morderstwa jej brata i wymierzeniu mu sprawiedliwości. Wkrótce okazuje się, że jego śmierć wiąże się z innymi morderstwami, w których ofiarom usunięto i zabrano organy...

Czytaj dalej...

Komentarze

0
·
Nie kręci mnie za bardzo ta produkcja, więc raczej w nią nie zagram, ale jestem ciekaw rezultatów (opinii i komentarzy na temat gry), żeby przekonać się jak to jest z jakością tych kickstarterowych, oldschoolowych cRPG'ów.
0
·
Jak ktoś kupi, to piszcie czy dobra, ok?
Ale mam na celowniku...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...