Shadow Realms – nowy marka ze stajni BioWare?

1 minuta czytania

To, że chłopcy z BioWare pichcą coś zupełnie nowego na boku, ale niekoniecznie chcą się tym jeszcze pochwalić, było jasne od czasów targów E3. Oprócz tego, że świeża marka powstaje pod czujnym okiem Caseya Hudsona i sam projekt jest jeszcze na etapie powijaków, nie wiedzieliśmy zupełnie nic... aż do teraz. Nadchodzi czas... Oni obserwują. Twoja moc rośnie. Zostałeś wybrany.

shadow realms

Okey, może to zabrzmiało, jakbym w tym momencie miał przywołać tsunami informacyjne, które zaleje Was faktami i ciekawostkami na temat tego projektu. Jeżeli tak sądziliście, to wstrzymajcie swoje konie, bo BioWare nie zamierza schodzić z enigmatycznej ścieżki. Wygląda na to, iż najnowsze dziecko naszych kanadyjskich przyjaciół zostało ochrzczone jako "Shadow Realms" i ma naprawdę popieprzoną kampanię promocyjną.

Oficjalne źródła potwierdzają, że więcej o tej tajemniczej grze dowiemy się już 13 sierpnia na targach Gamescom w niemieckiej Kolonii. Kilku dociekliwym graczom udało się także dokopać do "fałszywych stron internetowych" związanych z poszukiwaniami Henny Caplin oraz witryny uniwersytetu Woods-Watson.

Jakieś pomysły?

Komentarze

0
·
Nieee, tylko nie jakiś wybraniec, bo to wałkujemy od lat '80 w filmach i grach. To takie normalne się stało. Pewnie mroczne siły zamieniają ludzi w dym, pewnie tylko tych, co palą ćmiki... Taka akcja antynikotynowa.
0
·
Średni teaser. Ale nie spodziewałem niczego innego po teaserze z aktorami. Co do samej idei - ci "Oni" brzmią nawet intrygująco, choć zgodzę się z Lio, że historia o wybrańcu nie przedstawia się już tak ciekawie. Jednakże zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...