Xena w Agentach T.A.R.C.Z.Y.

Internet obiegła zaskakująca informacja o drugim sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y. Serial nie miał łatwiej drogi – zanim zdobył uznanie widzów przez połowę odcinków był mieszany z błotem. Według mnie słusznie, bo jednak sztampowi bohaterowie oraz przewidywalne i bez żadnej ikry historie były kompletnie nie tym, czego się spodziewałem. Niemniej – potem się polepszyło.

agenci tarczy

Przechodząc do sedna wiadomości – ujawniono, że w kolejnym sezonie w jednej z ról zobaczymy Lucy Lawless znaną głównie z serialu "Xena: wojownicza księżniczka", w której wcielała się w tytułową bohaterkę. Jeszcze nie wiemy, w ilu odcinkach zobaczymy aktorkę w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Osobiście liczę na to, że dołączy do stałej obsady produkcji opowiadającej o pracy agentów, gdy ratowanie świata spada na ich barki, a nie superherosów.

Warto zauważyć, że Lucy Lawless jest pierwszą – ujawnioną – nową aktorką w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". W drugim sezonie na pewno powrócą Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker i Elizabeth Henstridge.

agenci tarczy

Być może więcej na temat nowych odcinków serialu usłyszymy na tegorocznym Comic-Conie w San Diego, gdzie ma on własny panel. Możliwe także, że wtedy dowiemy się, jaka rola przypadła w udziale Lawless. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." powrócą z nowym sezonem już 23 września na kanale ABC. Polska data premiery na FOX nie jest jeszcze znana. Na początku 2015 roku zadebiutuje także nowy serial rozgrywający się w świecie Marvela – Agentka Carter. Opowie on o tytułowej bohaterce, dziewczynie Kapitana Ameryki, która musi sobie radzić bez swojego ukochanego. Wcieli się w nią Hayley Attwel.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...