CW szykuje serialowy ślub?

1 minuta czytania

Chociaż za nami finały zarówno serialowego "The Flash", jak i "Supergirl", to włodarze CW mówią o wiszącym w powietrzu romansie. Kto ma największe szanse na to, by stanąć przed ołtarzem?

the flash

Fani nie mieli żadnych wątpliwości. Najlepszym kandydatem do sakramentalnego "tak" wydaje się być Barry Allen, który wraz z Iris przebrnął chyba przez wszystkie dylematy, na jakie może natrafić para, która składa się z jednego superbohatera. Szef stacji stwierdził, że jednym z nadchodzących wątków będzie "wiszący w powietrzu romans”. Może jednak dojść do drobnego zamieszania, bowiem w serialu zobaczymy kolejny crossover.

Ci sami fani dużo sceptyczniej odnieśli się do drugiej serialowej produkcji, czyli "Supergirl". Tytuł ten notuje ostatnio lepszą oglądalność, postawiono też na znane nazwiska i zdecydowanie poprawiono efekty specjalne. Szef CW chce także i tutaj rozbudować wątki romantyczne, stawiając przede wszystkim na relacje Alex z Maggie. Podobno wątek ten spotkał się z "bardzo dobrym przyjęciem". Tego samego nie można powiedzieć o perypetiach głównej bohaterki. Część fanów domaga się, by postać Mon-Ela zniknęła z produkcji. Mark Pedowitz, czyli szef CV, pozostaje w tej kwestii nieugięty. Stwierdził, że "Chris Wood wypada na ekranie świetnie z Melissą Benoist", tak więc możemy spodziewać się dalszej części historii.

Komentarze

0
·
Iris - najbardziej znienawidzona postać we "Flashu". Niech ją uśmiercą, a nie wiążą z Barrym
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia piątek, 4 sierpnia 2017, 00:15 napisał

Iris - najbardziej znienawidzona postać we "Flashu". Niech ją uśmiercą, a nie wiążą z Barrym

W sezonie 3 jest juz ok

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...