Flash i Supergirl połączą siły w crossoverze

1 minuta czytania

Serialowe uniwersum DC doczeka się istotnego rozwinięcia w postaci następnego crossovera między dwójką superbohaterów. Tym razem jednak dotyczy on produkcji dwóch różnych stacji – mowa tu o "Flashu" (telewizja CW) oraz "Supergirl" (telewizja CBS).

supergirl, flash

Na razie sprawa dotyczy gościnnego występu najszybszego człowieka na świecie, Barry'ego Allena (Grant Gustin), w "Supergirl". Nie znamy jeszcze szczegółów pojawienia się bohatera w produkcji CBS, ale crossover został już zaplanowany i oficjalnie potwierdzony – ukaże się 28 marca 2016 roku. Twórcy są podekscytowani jego realizacją, zresztą wśród producentów obu tytułów znajdują się ci sami ludzie – między innymi Greg Berlanti i Andrew Kreisberg.

Mówi się także o ewentualnym występie w "Supergirl" Toma Wellinga, odtwórcy Supermana w "Tajemnicach Smallville". Aktor przyznaje, że nie dostał jeszcze żadnej propozycji zagrania w serialu CBS, lecz niczego nie wyklucza.

supergirl, flash

Należy zauważyć, że aktualnie na crossoverze więcej zyskuje "Supergirl" niż "Flash". Ten ostatni obecnie jawi się jako najlepszy serial ze świata DC, podczas gdy niegdyś wychwalany "Arrow" osiągnął dno i nic nie wskazuje, żeby zdołał się podnieść, zaś "Legend of Tomorrow" nie zachwyca (najdelikatniej mówiąc). "Supergirl" nadal się rozkręca, przy czym jej początki nie należały do najlepszych, czego wyrazem są najwyżej przeciętne oceny.

Pozostaje tylko pytanie, czy stacja CW również zrealizuje crossover, wykorzystując Supergirl w którymś ze swoich seriali. Biorąc pod uwagę, że efekty takich działań są chętnie oglądane przez widzów, nie byłoby w tym nic dziwnego.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...