Doczekamy się nowego serialu o Wiedźminie?

Oglądaliście polski serial "Wiedźmin"? Jeśli tak, to wiecie na pewno, że produkcja nie należy do szczególnie udanych. Cóż, łagodnie rzecz ujmując. Fani postanowili zatem wziąć sprawy w swoje ręce i zapewnić Geraltowi lepszą ekranizację. I jedno jest pewne, na pewno będzie lepsza od tej, którą mamy, bo trudno tu mówić o jakiejkolwiek konkurencji.

wiedźmin, serial, petycja

Chyba że wyznacznikiem sukcesu będzie poziom żenady, wtedy pierwowzór jest nie do pokonania. Czy stworzenie nowego serialu jest jednak w ogóle możliwe? Szczegóły przeczytacie w rozszerzeniu newsa.

W internecie pojawiła się petycja stworzona przez Polaka mieszkającego w Irlandii – Adriana Wojtasa. Ma ona na celu przekonanie stacji HBO, Starz oraz serwisu Netflix do stworzenia nowej, lepszej jakościowo adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego. Petycję podpisało już 5 tysięcy internautów, ale mimo wszystko to nie gwarantuje sukcesu. Na przeszkodzie jak zwykle stoją pieniądze oraz fakt, że po serii gier temat "Wiedźmina" nie już niczym szczególnie nowym czy zaskakującym.

Petycję możecie podpisać w serwisie change.org.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Komentarze

0
·
Akurat uważam, że po serii gier ewentualna ekranizacja jest tym bardziej wskazana. Marka "Wiedźmina" stała się popularna na świecie (sam Sapkowski nie był popularny zagranicą przed powstaniem gry). Kwestia pieniędzy, chęci oraz... wątpliwości - bo "Wiedźmin" dużo bierze z naszej polskiej kultury, wierzeń, wiele zyskuje dzięki polskim dialogom - nie angielskim, a w takim musiałyby być mówione wszystkie słowa.

Do tego dochodzi fakt, że Bagiński coś szykuje w sprawie nowej ekranizacji. Jednak mój głos pomysł ma. Netflix albo HBO są w stanie zmajstrować coś rewelacyjnego, szczególnie, jeśli pieczę nad projektem będzie sprawował ktoś ogarnięty w "Wiedźminie": grach i książkach.
0
·
A mi tam się serial wiedźmin podobał , jedynie efekty i walki mieczem były trochę gorsze
0
·
Petycja podpisana. Choć trochę nie ufam HBO po tym co robią z grą o tron ;/
0
·
Podpisane. Wiedźmina nigdy nie za wiele.
0
·
Dokładnie. Nie wiem na ile to pomoże ale gdyby się udało byłoby super.
0
·
Tylko żeby się potem nie okazało ze zrobią z tego rąbaninę rodem z holywood

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...