Szczegóły na temat Agentów T.A.R.C.Z.Y. i Agentki Carter

Comic-Con to czas, gdy na światło dzienne wychodzą świeże wieści o serialach Marvela, a filmy zostają odstawione na boczny tor. Sporo informacji dowiedzieliśmy się na temat kolejnych sezonów produkcji ABC – "Agentów T.A.R.C.Z.Y." oraz "Agentki Carter". Zaczniemy może od przygód Peggy Carter – drugi sezon będzie rozgrywał się w 1947 roku (kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach zamordowano Czarną Dalię, scenariusz może do tego nawiązywać) i zostanie przeniesiony do Hollywood. Za inspirację posłuży tytuły spod znaku noir – "Tajemnice Los Angeles" i "Chinatown".

agentka carter

Bohatera wyruszy do Hollywood w celu rozwiązania sprawy, z którą nie będzie potrafiła sobie poradzić lokalna policja. Nowe miejsce akcji ma charakteryzować się bogactwem i mrocznym światem przestępczym. Istotną wieścią jest kontynuacja współpracy Peggy z Jarvisem – udało się to 1. sezonie, więc twórcom zależało, żeby pojawiła się również w drugim. Dalej też Carter będzie zmagała się z seksizmem i dyskryminacją ze strony ówczesnego społeczeństwa.

agenci t.a.r.c.z.y.

Oprócz tego Peggy znajdzie nową miłość, jako że pogodziła się ze stratą Kapitana Ameryki. Pojawi się również żona Jarvisa, aczkolwiek jeszcze nie wyznaczono żadnej aktorski do tej roli. Nie zabraknie nowych antagonistów, których powinni skojarzyć wielbiciele komiksów. Nie jest pewne, czy na ekranie zobaczymy Howarda Starka – ale na pewno będzie on wspominany w dialogach.

Przechodząc do "Agentów T.A.R.C.Z.Y." – w trzecim sezonie na Skye będzie nazywana Daisy bądź Quake, stare imię stanie się nieaktualne. Agenci otrzymają nowy samolot – Zephyr 1. Poza tym pokazano wideo, na którym Jed Whedon rzuca strzałkami w fotografie bohaterów. Potem podlicza punkty, a osoby, które "zdobyły" ich najwięcej, mają umrzeć. Ciekawy sposób na podjęcie decyzji, kogo się pozbyć. Pod zdjęciem Jemmy Simmons widniał napis "bardziej niż martwa", co odnosi się do finałowego zwrotu akcji z drugiego sezonu.

agenci t.a.r.c.z.y.

W serialu pojawi się również nowy przedstawiciel Inhumans, Lash. Po zdobyciu swoich mocy wyruszył w podróż, żeby znaleźć wszystkich obdarzonych niezwykłymi zdolnościami i ocenić, czy zasługują, żeby z nimi żyć.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." powrócą już 30 września. Na "Agentkę Carter" przyjdzie nam poczekać trochę dłużej – nowy sezon zadebiutuje dopiero w styczniu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...