Elektra w nowym sezonie Daredevila

Wcześniej dysponowaliśmy głównie pogłoskami, że Marvel i Netflix są zainteresowani umieszczeniem w drugim sezonie "Daredevila" postaci Elektry. Wreszcie informacja została potwierdzona, a my dowiedzieliśmy się, kto zagra słynną bohaterkę. Rolę otrzymała znana z "G.I. Joe: Odwet" i "13 dzielnicy – Ultimatum" Elodie Yung.

daredevil

W sumie więc sprawdzają się słowa Charliego Coxa, który w wywiadzie zdradził, że chciałby, aby w drugim sezonie "Daredevila" pojawiła się Elektra oraz Punisher (do tej roli obsadzony został Jon Bernthal). Warto dodać, że Elodie Yung posiada czarny pas karate, zaś w "G.I. Joe: Odwet" wcielała się ninję o imieniu Jinx, gdzie pokazała swoje zdolności. Niewykluczone więc, że to zadecydowało o angażu.

daredevil

Drugi sezon "Daredevila" będzie miał premierę w kwietniu 2016 roku. Jak wstępnie oceniacie wybór Elodie Yung do roli Elektry?

Komentarze

0
·
Aparycje ma, zdolności też, więc się nada. Ale mam pytanie do obeznanych, serial w ogóle daje radę? Znaczy jest podobny stylem do "Arrow" czy "Gotham"?
0
·
Ani do tego, ani do tego. To 13 odcinkowa historia wykonana z takim rozmachem i dbałością o szczegóły, jakbyś oglądał film - tylko taki, którego obejrzenie zajmie Ci pół doby. "Arrow" idzie w stronę teen dramy - "Daredevil" podąża w stronę realistycznego, ale mrocznego i dorosłego serialu, zupełnie innego niż pozostałe produkcje Marvela. Jeśli już do czegoś "Daredevil" jest podobny - to do trylogii "Batmana" Christophera Nolana. Więcej w recenzji
0
·
No to jestem zaskoczony, bo do tematu superbohaterów zawsze podchodzę z dystansem - głównie to takie sztuczne dramy. Choć wielce ubolewam, że twórcy dali taki kostium tej postaci - co to ma być?
0
·
I tak przez większość czasu Daredevil nie ma kostiumu z prawdziwego zdarzenia Działa raczej w mocno prowizorycznych fatałaszkach, które mają ukryć jego tożsamość. Poza tym twórcy zapowiadają, że nawet ten kostium nie jest wersją finalną i w kolejnym sezonie będzie ulepszany No, "Daredevil" wyłamuje się z typowych tytułów o superbohaterach. Sam postać Matta Murdocka o tym świadczy - ostatnio rozmawiałem o nim z Shaverasem i padło stwierdzenie, że to nie jest typowy, dobry heros, blisko mu do egoisty, który po prostu lubi chodzić i obijać twarze kolejnych opryszków, któremu nie zależy na tym, czy zostanie złapany. Uważam, że to mimo wszystko to wciąż dobry bohater, ale jednak pewne wątpliwości do jego postępowania mam. Taki... ja wiem? Chaotyczny dobry?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...