dziki_lad

Constantine oficjalnie w koszu

1 minuta czytania

Mam bardzo złą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Constantine". Produkcja najpierw nie otrzymała zamówienia od stacji NBC, przez co zmuszona była szukać nowego domu. Mimo że kilka gwiazd telewizyjnych walczyło o uratowanie Johna, obiecując gościnne występy, to nie znalazł się chętny do przygarnięcia ekranizacji komiksu DC.

constantine

Twórcy próbowali – obiecali zrealizować sensowny reboot serialu dla stacji, która zdecyduje się kontynuować losy Johna. Daniel Cerone, prowadzący producent wykonawczy, oznajmił jednak, że nie ma już szans na ciąg dalszy "Constantine'a" w ich wykonaniu. Aktorzy zostali zwolnieni z kontraktów, co ostatecznie przypieczętowało koniec produkcji. Pozostaje mieć nadzieję, że ta postać jeszcze powróci, lecz w zupełnie nowej adaptacji – może Netflixa? Wciąż też niezdementowany został pomysł przeniesienia bohatera do świata "Arrowa". Ważne, aby kolejny podbój widowni okazał się bardziej udany.

Komentarze

0
·
Szkoda, mimo wszystko naprawdę podobał mi się ten serial.
0
·
Szkoda, całkiem mi przypadł do gustu, co po 10 sezonach Supernatural (czy to się w ogóle kiedyś skończy?!) było ciężkim zadaniem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...