Constantine skasowany, ale...

1 minuta czytania

Chociaż "Constantine" został oficjalnie skasowany przez stację NBC, to właśnie owe "ale" daje nadzieję, że serial jeszcze powróci do telewizji w drugim sezonie. Musi ja tylko przygarnąć nowa stacja. Szanse są spore, ponieważ Warner Bros. TV, jak informuje producent wykonawczy, Daniel Cerone, już szuka nowego domu dla historii Johna Constantine.

constantine

Fani, jeśli chcą kontynuacji serialu, powinni tweetować hasła #saveconstantine oraz #hellblazers. Nawet na facebooku już ruszyła akcja, żeby uratować produkcję skasowaną przez NBC. To jednak nie koniec rewelacji! Wśród wielbicieli znaleźli się również aktorzy, którzy także przyłączyli się do walki o "Constantine'a". Stephen Amell napisał, że wystąpi gościnnie jako Oliver Queen z "Arrowa", o ile ktoś zapewni drugi sezon serialowi! Naszą recenzję tytułu możecie przeczytać tutaj.

Joseph Morgan, czyli Klaus z "The Originals", także obiecuje epizodyczny występ. Do akcji przyłączył się również William Shatner, który grał Kirka w "Star Treku". Sugeruje on, że najlepszym domem dla "Constantine'a" byłaby stacja CW, znana z tworzenia adaptacji komiksowych ze świata DC. To dopiero początek ratowania serialu, więc niewykluczone, że swoje trzy grosze dorzucą również inne znane osoby.

constantine

Chcielibyście, aby "Constantine" był kontynuowany?

Źródło: naekranie.pl

Komentarze

0
·
Serial był przeciętny, ale dużo lepszy niż te około Marvelowskie gnioty np. Flash to dla mnie jakaś pomyłka.
0
·
Mi się wydaje, że "Flash" nie jest zły, szczególnie dzięki przerysowanemu światu (choćby bracia z "Prison Break", źli, bo tak, z manierą złego i z dziwnymi gunami ) i wątkowi doktora Wellsa. Inna sprawa, że większość pobocznych spraw niestety przeciętna, a Iris potrafi zajść za skórę (jak w najnowszym, 21 odcinku, który był apogeum irytowania widza z jej strony). Ale i tak najbardziej bawią mnie teraz "Agenci T.A.R.C.Z.Y." - drugi sezon jest rewelacyjny i tak inny od pierwszego. Na szczęście dostał zamówienie na trzecią serię

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...