Nowe wieści z frontu Marvela!

marvel

Świat żyje teraz informacjami o superbohaterskich produkcjach. Do czołówki należy "Daredevil", o którym już trwają spekulacje. Co zobaczymy w drugim sezonie? Tym razem swoje trzy grosze dodał aktor, wcielający się w Matta Murdocka. Jego pomysły są tak interesujące, że człowiek aż życzy sobie, żeby się spełniły!

Charlie Cox w wywiadzie z Empire Online wyraził pragnienie pojawienia się w nowej serii następnych komiksowych osobistości. Uważa, że w realistycznej wizji świata zaprezentowanej w "Daredevilu" z pewnością znalazłoby się miejsce dla Punishera oraz Elektry. Oczywiście obie postacie potem mogłyby dostać własne seriale – nic nie stoi na przeszkodzie do tego. Ale to nie wszystko – Cox chętnie zobaczyły w drugim sezonie... Czarną Wdowę.

Problem jest następujący – Scarlett Johansson nie ma ochoty grać w serialach i w kontrakcie nie jest do tego zobowiązana. Ale może by zmieniła zdanie? Na pewno "Daredevil" tylko by na tym zyskał, ponieważ jej występ jeszcze lepiej scaliłby uniwersum Marvela. Pokazanie Punishera lub Elektry jest już bardziej możliwe. Cox dodał też, że zdjęcia do kolejnej serii mają ruszyć pod koniec 2015 roku. Powrót Matta Murdocka planują w kwietniu 2016. Wcześniej, w pierwszej połowie 2016, mają ukazać się "Luke Cage" i "Iron Fist". "The Defenders" planowany jest na 2017.

marvel

Czytaj recenzję "Daredevila"!

Sensacji ciąg dalszy. W "Iron Fist" być może pojawi się "Doctor Strange". Nieoficjalnie mówi się, że Marvel chciałby właśnie w serialu Netflixa zaprezentować światu swojego nowego superbohatera, który dostanie solowy film już 27 października 2016 roku. Benedict Cumberbatch lubi grać w telewizyjnych produkcjach (choćby w "Sherlocku"), więc kwestią byłoby znalezienie wolnego terminu w kalendarzu. Chcielibyście, aby się to udało?

marvel

Przypomnę, że najwcześniej z kolejnych tytułów Netflixa zobaczymy "A.K.A. Jessica Jones" – premiera zaplanowana jest na grudzień 2015 roku. Nic tylko się cieszyć!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...