dziki_lad

Daredevil dostał drugi sezon!

1 minuta czytania

Możecie otwierać szampana i świętować! Chociaż "Daredevil" ostatnimi czasy zajmuje drugie miejsce wśród najchętniej piraconych seriali ("Gra o tron" wciąż na pierwszym), to i tak dostał zamówienie na drugi sezon. Kiedy wypada jego premiera, co o nim wiemy – dowiecie się z rozwinięcia newsa. Tych, którzy jeszcze nie oglądali produkcji Netflixa, zapraszam zaś do lektury recenzji.

daredevil

Kontynuację przygód Matta Murdocka zobaczymy już w przyszłym roku. Będzie to więc drugi tytuł Netflixa w 2016 – w tym czasie zadebiutuje też "Luke Cage". Przypomnę, że wciąż nie wiemy, kiedy rozpoczną się prace nad "Iron Fist", a "A.K.A. Jessica Jones" ukaże się jeszcze w 2015.

Zmianie ulegnie prowadzący producent wykonawczy – Steven DeKnight ma inne zobowiązania, więc nie będzie w stanie pracować przy "Daredevilu". Doug Petrie ("American Horror Story") oraz Marco Ramirez ("Synowie Anarchii") będą jego zastępcami. Pomagali przy tworzeniu pierwszego sezonu serialu, a sam DeKnight ocenia ich zasługi jako bezcenne. Ciekawy jest również wywiad, jakiego udzielił DeKnight. Zdradził, że w historii Murdocka umieścił wiele nawiązań do nadchodzącej produkcji o Jessici Jones.

daredevil

Nie może wiele powiedzieć, lecz nawiązania były budowane głównie przez postać Gao. Trochę zagadkowo wypowiedział się też na temat obecności Bullseye’a oraz Elektry – może to być wskazówka, że trwają plany umieszczenia ich w drugim sezonie "Daredevila". Czekacie?

Źródło: naekranie.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...