dziki_lad

Runes of Magic ma dwa lata!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

runes of magic

To już dwa lata! Z tej okazji Frogster zaprasza do zabawy! Między 14 a 20 marca społeczność skupiona wokół Runes of Magic otrzyma szansę wzięcia udziału w wielu specjalnych eventach, a tym samym – możliwość zdobycia wspaniałych nagród za wykonanie zadań.

Każdy gracz, który zaloguje się do gry podczas trwającego przez tydzień święta, otrzyma ekskluzywny pakiet przydatnych przedmiotów – niektóre z nich zawierają również nader wartościowe, unikalne wierzchowce.

Scenariusz Runes of Magic obfituje w niespodzianki: w czasie trwania eventów będziecie mogli spotkać np. postacie, stworzone przez Community Managerów, którzy również włączą się do gry. Ponadto, gracze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i zgarnąć nagrody, jeśli opublikują ciekawe zrzuty ekranu z pola bitwy na polskim profilu Runes of Magic na Facebooku. Dodatkowo, hordy żab nawiedzą nasze serwery, a NPCe będą oferować potężne buffy.

Więcej informacji na temat urodzinowego tygodnia w Runes of Magic znajdziecie na tej stronie oraz na portalach społecznościowych Twitter i Facebook.

"Dziękujemy naszej społeczności za wielkie wsparcie i olbrzymi entuzjazm. Życzymy Wam wielu owocnych godzin w wirtualnym świecie Taborei!"

Dodatkowe informacje na oficjalnej stronie gry.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...