Risen 3: Władcy tytanów – Powrót do korzeni

1 minuta czytania

Do premiery najnowszej produkcji Pirahny Bytes, "Risen 3: Władcy tytanów", pozostało już kilka tygodni. Niektórych może dziwić więc długi brak wieści związanych z grą. Niemniej, niemieccy twórcy postanowili – wreszcie! – przypomnieć się światu i przerwać trwającą ciszę. Zrobili to udostępniając nowe wideo mające przekonać graczy, że "Risen 3: Władcy tytanów" to powrót do korzeni.

risen 3

"Starych" wyjadaczy takie informacje powinny zadowolić. Wszak powszechnie wiadomo, że dwie pierwsze części "Gothica" są najlepszymi cRPG-ami od Pirahny. W skrócie: dwunastominutowy filmik przedstawia poszczególne cechy produkcji jak mechanikę rozgrywki, system walki czy powracające klasyczne szkoły magii przy komentarzu, który ma udowodnić, że twórcy tworzą gry na dawnym, świetnym poziomie.

Jednak najciekawsze wieści dotyczą chyba frakcji. Będziemy mogli dołączyć do magów, łowców demonów lub piratów Voodoo. Sam nie wiem, którą wybiorę... Czekamy więc z niecierpliwością na premierę wyznaczoną na 12 sierpnia bieżącego roku. W Polsce "Risen 3: Władcy tytanów" ukażą się nakładem Cenegi w polskiej (kinowej) wersji językowej trzy dni później.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...