Dokładna data premiery "Risen 3: Władcy tytanów"

Wczoraj wieczorem Pirahna Bytes udostępniła rozszerzony o blisko półtorej minuty zwiastun swojej nadchodzącej produkcji, Risen 3: Władcy tytanów. Wydawca gry, Deep Silver, w podobnym czasie podzielił się kolejną ważną informacją o niemieckim cRPG-u – podał jego dokładną datę premiery.

risen 3

W Risen 3: Władcy tytanów zagramy 15 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Cena na PC zaczyna się blisko 110 złotych, koszt innych wersji rozpoczyna się od około 160 zł. Trzy dni wcześniej produkcja trafi na półki w Stanach Zjednoczonych. W Polsce gra ukaże się w polskiej – kinowej – wersji językowej, co może budzić pewne niesmaki z racji, że poprzednia część, "Mroczne wody", oferowała dodatkowo polski dubbing, który został ciepło przyjęty przez graczy.

W trzeciej odsłonie serii "Risen" wcielamy się w nowego bohatera – stary jednak będzie miał do odegrania ważną rolę w fabule. Piracki klimat zastąpiono we "Władcach tytanów" atmosferą średniowiecza w połączeniu ze śródziemnomorską kulturą oraz tropikalnymi regionami. Historia rozpoczyna się pożarciem przez Lorda Cieni duszy bohatera, co skutkuje zbieraniem walorów duszy, dzięki którym heros może pójść drogą człowieczeństwa bądź wyhodować w sobie demoniczną naturę.

risen 3

Przy okazji świat stał się areną walki dla tytułowych tytanów, a nasz oprawca, Lord Cieni, sieje dodatkowe zniszczenie swoją armią... cieni. Zadaniem gracza będzie zaprowadzić porządek, do czego pomocne okażą się pewne magiczne kryształy. Bohater nie będzie jednak osamotniony w swym brzemieniu – powrócą między innymi towarzysze, aby wesprzeć go w walce.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...