Zapowiedziano "Risen 3: Titan Lords"

1 minuta czytania

Czule pożegnajcie się z pirackimi klimatami, bo w kolejnej części raczej ich nie uświadczycie. "Risen 3" ma być kompletnie inną produkcją, tak przynajmniej twierdzi niemiecki magazyn "PC Games", który ujawnił, że prace nad tytułem idą pełną parą.

risen 3

...i bardzo dobrze!

risen 3, titan lordsrisen 3, titan lordsrisen 3, titan lords

Okey, póki co wiadomo niewiele ponad to. Gra opierać się będzie na otwartym świecie i typowo średniowiecznym zabarwieniu, co ma być olbrzymią odskocznią od korsarskich klimatów, które uświadczyliśmy o drugiej części. No i w sumie miło, bo Niemcy ewidentnie nie czuli tego pirackiego bluesa tudzież nie mieli głowy do porządnego rumu. Powrót do atmosfery znanej z "Gothica" raczej wielu przyjmie z otwartymi ramionami, a nie z olbrzymim rozczarowaniem.

risen 3, titan lordsrisen 3, titan lords

Więcej informacji zostanie ujawnionych za klika godzin, gdy subskrybenci czasopisma otrzymają swoje cyfrowe wydania. Trzymamy rękę na pulsie.

Komentarze

0
·
Oho.
0
·
A więc to jest ten mroczny cRPG, który zapowiadano w grudniu... Jako fan Gothic'a czekam z niecierpliwością na więcej informacji .
0
·
Miło Muszę w końcu wymienić komputer, już jedynka działała jak gdyby chciała, a nie mogła... a tu takie niespodzianki.
0
·
O, mi się wydawało, że akurat pirackie klimaty w "Mrocznych wodach" zostały przyjęte całkiem ciepło. Szkoda, że nie wrócimy do nich ponownie i myślę, że nie tylko ja tak uważam. Ale przyznam, że gdybym miał wybierać powrót do korzeni czy pirackie klimaty, wybrałbym powrót do korzeni. No tylko, żeby to naprawdę była mroczna, klimatyczna gra w stylu "Gothica", bo pierwszy "Risen" był taki sobie.
0
·
Tamc., szykuj się już na solucję.
0
·
Trzeba będzie się nieco porozglądać po cmentarzach.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...