Pyrkon 2013

Relacja z Pyrkonu 2013 na GameExe

Dodał: , · Komentarzy: 0

Lepiej późno niż później. Od rzeczonego Pyrkonu minęło trochę czasu, ale warto powspominać to wielkie, wielkopolskie wydarzenie fantastyczne, bo było co. A dla tych, którzy jeszcze nie byli na poznańskim konwencie może przekona do ruszenia tyłka relacja Salema. Niestety, ja nie mogłem pojawić się na MTP, choć mam blisko. No cóż, wyższe siły koncertowe... rozumiecie. Ale mimo to dane było mi już poznać magię tego konwentu, więc wiem nieco co mnie minęło i jest czego żałować. Pozostaje zatem 2014 rok, by naprawić błędy.

konwent, pyrkon

Do tego czasu zapraszam do zapoznania się z relacją Salema z Pyrkonu. Co się wydarzyło? Czego brakło? A czego nie? Dowiecie się tutaj.

Pyrkon 2013

Pyrkon – ogłoszenia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Sponsorzy Złotych Masek

Chcielibyśmy zaprezentować Wam wszystkim sponsorów konkursu LARPowego Złote Maski. To dzięki ich uprzejmości, nagrody w tym roku są tak atrakcyjne.

konwent, pyrkon

Sponsorem nagród w konkursie Złote Maski jest Kram Melnira – dynamicznie rozwijający się twórcy wyrobów skórzanych, strojów LARPowych, akcesoriów alchemicznych i innego asortymentu przydatnego każdemu LARPowcowi! Uczestnicy Złotych Masek mają szanse zdobyć vouchery o łącznej wartości 3000zł na wyroby Kramu Melnira. Oprócz tego, Kram będzie miał swoje stoisko na Pyrkonie, gdzie będziecie mogli się zapoznać z ich fantastycznymi wyrobami.

Pyrkon 2013

Pyrkon 2013 – szczegóły

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Znamy już szczegóły dotyczące programu Pyrkonu 2013! Organizatorzy przygotowali dla uczestników kilkaset godzin doskonałych atrakcji w kilkunastu blokach tematycznych. Poniżej przybliżamy więc jedynie wisienki z pyrkonowego tortu programowego.

konwent, pyrkon

Specjalnym gościem bloku rpg i całego festiwalu jest John Wick, autor takich gier jak Legenda 5 kręgów, czy 7th Sea. Specjalnie dla nas, na swoim spotkaniu autorskim będzie gotował i da spróbować swojej potrawy. Poprowadzi również kilka sesji i punktów programu. Oprócz tego na fanów gier fabularnych czekają prelekcja Wojtka Rzadka o Pucharze Mistrza Mistrzów i warsztaty wzbudzania autentycznych emocji na sesji. Czytającemu program bloku w oczy niewątpliwie rzucą się te przygotowane przez Lans Macabre, jak Finałowa edycja wielkiej improwizacji.

Pyrkon 2013

PZTA na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

konwent, pyrkon

Polski Związek Twórców Atrakcji – powstała w 2011 roku grupa konwentowych twórców atrakcji o podobnych zainteresowaniach i poczuciu humoru.

Za cel istnienia grupy członkowie stawiają sobie robienie dobrych i ciekawych atrakcji dla uczestników. Oficjalny debiut przypadł na wrocławski konwent Love 3 w 2012 roku.

To, że posiadamy podobne zainteresowania nie oznacza iż nasze atrakcje są podobne. Grupa oferuje szeroki zakres tematyczny paneli od fantastycznych, przez fandomowe, mangowe po kulturalne.

Pyrkon 2013

Magic: The Gathering na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Zapraszamy na gigantyczną dawkę turniejów Magic: The Gathering na Pyrkonie!

Jak co roku zaczynamy w piątek, w godzinach popołudniowych, a finiszujemy w niedzielę wraz z końcem konwentu. Niezależnie od stopnia zaawansowania czekają na Was turnieje w formatach: Standard, Modern, Legacy, Sealed Deck, Draft, 2HG Draft i French Commnader oraz turniej dla początkujących, którego format będzie niespodzianką.

konwent, pyrkon

Dzięki wsparciu firm Cognifide Polska i Cognifide Ekino do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły wkrótce!

  • 1 strona
Wczytywanie...