Pyrkon – ogłoszenia

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Sponsorzy Złotych Masek

Chcielibyśmy zaprezentować Wam wszystkim sponsorów konkursu LARPowego Złote Maski. To dzięki ich uprzejmości, nagrody w tym roku są tak atrakcyjne.

konwent, pyrkon

Sponsorem nagród w konkursie Złote Maski jest Kram Melnira – dynamicznie rozwijający się twórcy wyrobów skórzanych, strojów LARPowych, akcesoriów alchemicznych i innego asortymentu przydatnego każdemu LARPowcowi! Uczestnicy Złotych Masek mają szanse zdobyć vouchery o łącznej wartości 3000zł na wyroby Kramu Melnira. Oprócz tego, Kram będzie miał swoje stoisko na Pyrkonie, gdzie będziecie mogli się zapoznać z ich fantastycznymi wyrobami.

"I wyobraźnia stała się strojem"... To hasło przyświeca działalności Płaszcza i Sukni, która ma na celu wsparcie organizowania i rozgrywania dobrych Larpów. Od wielu lat, grając na konwentach szykowali dla siebie wyjątkowe stroje. Z roku na rok zdobywali coraz więcej doświadczenia, a baza strojów powiększała się. Chętnie udostępniali swoje zbiory podczas wielu Larpów na których bywali. I chcieliby robić to dalej. Wypożyczalnia strojów będzie funkcjonowała w Hali Targów w części B, w godzinach Pyrkonowego Programu, od piątku do niedzieli. Jeżeli chcecie wcześniej zarezerwować sobie strój – zapraszamy do kontaktu przez mail: płaszczisuknia@gmail.com.

Darmowy powrót do domu z Przewozami Regionalnymi!

Kochani, mamy dla Was znakomitą wiadomość! Uczestnicy Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2013 będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji Przewozów Regionalnych ?Powrót gratis?.

Osoba, która nabędzie bilet na przejazd pociągiem REGIO, interREGlO lub REGlOekspres w dniach 22 – 24 marca 2013 r. w jedną stronę wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową w relacji do Poznania, a po przyjeździe na Pyrkon uzyska na tym bilecie stempel organizatora – może powrócić do stacji wyjazdu na podstawie ostemplowanego biletu bez dodatkowych opłat! Stemplowanie biletów będzie odbywać się na stoisku Przewozów Regionalnych w pawilonie 7.

Podróż powrotna musi być rozpoczęta z Poznania najpóźniej do godz. 21:00 w dniu 24 marca 2013r. i odbywać się tą samą drogą, co przejazd "tam".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...