wampir_maskarada

Profesjonalny zwierzołak

Profesjonalny zwierzołak
Ocena użytkowników
7,22 Średnia z 9 ocen
Twoja ocena

Bo na tabuny bestii, wampirów i upiorów potrzeba fachowców.

Ona to rekin-ludojad w oceanie męskiego szowinizmu. Z aparycją rozpalającą nawet zombiaki i wdziękiem, od którego iskrzą cyborgi. Tylko, że po kolokwium z kulturoznawstwa dziabnął ją wilkołak i się popaprało. Na szczęście jest On – superheros, który działa na niewiasty z siłą bomby atomowej. Niestety beznadziejnie zakompleksiony z powodu imienia i mało komunikatywny – rozprawiać z nim o miłości to jak całować się z parowozem. Zatem cała nadzieja w Agencie 013, kocie ze słabością do intelektualnej dominacji, który chodzenie w butach uważa za pretensjonalne.

Możesz spodziewać się wszystkiego. Krwiożerczy rabin, niema gejsza, eskimos-spacerowicz – grunt to profesjonalny kamuflaż.

Ta historia nie wywoła mrówek na plecach – one też zemdlały z wrażenia.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Czytanie wciąż i wciąż utworów tych samych pisarzy może zrobić się na dłuższą metę nudne i uciążliwe. Toteż żeby uchronić się przed takim stanem rzeczy, warto od czasu do czasu sięgnąć po tekst debiutanta bądź zanurkować w odmęty fantastyki zagranicznej, odstawiając ulubionych autorów, aby później wrócić do nich z jeszcze większą werwą. Dodatkowo, otwierają się tu nowe możliwości – a nuż wśród tych "odskoczni" znajdzie się ktoś, kto na stałe wejdzie do zbioru literackich ulubieńców. Właśnie... czytaj dalej...

Wczytywanie...