wampir_maskarada

Próby ognia - Trylogia Więzień Labiryntu #2

Próby ognia
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Znalezienie wyjścia z labiryntu miało być końcem.

Thomas był pewien, że ucieczka z labiryntu będzie oznaczała wolność dla niego i pozostałych Streferów. Ale DRESZCZ jeszcze nie zakończył eksperymentów. Faza Druga się rozpoczyna. Czas na próby ognia.

Tu nie ma reguł, nie znajdziesz pomocy. Przetrwasz albo zginiesz.

Streferzy mają dwa tygodnie, aby przejść przez Pogorzelisko – najbardziej spaloną część świata. Ale DRESZCZ przygotował im na tej drodze wiele niespodzianek.

Ich przyjaźnie zostaną wystawione na próbę.

Wzajemne zaufanie zostanie zniszczone.

Muszą być gotowi na wszystko.

Tym bardziej, że pojawiło się też nowe zagrożenie – inna grupa, której przetrwanie zależy od unicestwienia Streferów. A są zdeterminowani, aby przetrwać.

Dlatego wciąż nie można przestać uciekać.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Trudno zakwestionować sukces "Więźnia labiryntu". Prawa do książki trafiły do ponad dwudziestu krajów na świecie, do tego stworzono na jej podstawie film – moim zdaniem nieumywający się do powieści, ale z pewnością pozytywnie wpływający na zainteresowanie serią Jamesa Dashnera. Niedawno wyszła kontynuacja produkcji, co było dla mnie doskonałą okazją do zapoznania się z tomem drugim trylogii, "Próbami ognia". Czy dorównuje części pierwszej, opierającej się przede wszystkim na nieustannym... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Więzień Labiryntu
    #1 Więzień Labiryntu
  • Próby ognia
    #2 Próby ognia
Wczytywanie...