riese

Of Orcs and Men » Newsy

"Of Orcs and Men", kolejny po ciekawej adaptacji ("Gry o Tron", napędzany zresztą przez ten sam engine, komputerowy erpeg spod sztancy Cyanide pozwala graczom znaleźć się po tej drugiej, zwykle siekanej i rąbanej, stronie odwiecznego konfliktu ludzi z orkami. Witamy wśród zielonoskórych! Pewnie niektórzy spośród was powiedzą teraz – znowu? No cóż, od czasu do czasu pojawia się produkcja, która pozwala spojrzeć na tych "złych" inaczej. Nie będę tu wymieniał tych tytułów, bo jeśli wysilicie szare komórki – to parę przykładów bez problemu znajdziecie.

of orcs and men, logo

Niemniej "trynd" ten nie jest też jakiś strasznie powszechny, a kolejna jego odsłona, tym razem pod tytułem "Od Orcs and Men", może wnosi coś nowego do tematu? Przekonajcie się o tym sami czytając recenzję wzmiankowanej gry pióra Salema. Enjoy!

"Of Orcs and Men" to tytuł zaproponowany przez studio Cyanide, wydany w październiku 2012 roku. Pracowano nad nim ponad cztery lata i w ciągu tego czasu rozwinięto wiele pomysłów, które sprawiłyby, że gra będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Głównym tego powodem miała być niecodzienna perspektywa, której gracz będzie doświadczać podczas swojej podróży przez mroczny i niegościnny świat.

Czytaj dalej...

Of Orcs and Men

Of Orcs and Men – Zwiastun premierowy

Dodał: krzyslewy, wtorek, 9 października 2012 · Komentarzy: 2

Spragnieni porządnego RPG-a? Z polskimi napisami? Rozgrywającego się w świecie fantasy? Za którego zapłacicie mniej niż 100 zł? Powiem wam, że macie spore wymagania! Ale na szczęście jest gra, która może je spełni – może, bo nie wiem czy okaże się porządna, chociaż zapowiada się interesująco i spełnia resztę warunków. Zadebiutuje na konsolach i komputerach już 11 października. Kojarzycie, co to? "Of Orcs and Men". Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej produkcji – zapraszam tutaj. Tymczasem w oczekiwaniu na premierę, twórcy udostępnili zwiastun premierowy gry. Oto on:

Of Orcs and Men

Of Orcs and Men: Nowy zwiastun

Dodał: krzyslewy, piątek, 6 lipca 2012 · Komentarzy: 1

Of Orcs and Men to dość oryginalna gra, gdyż wcielamy się w niej w goblina i orka, a naszymi wrogami są ludzie. W sieci pojawił się niedawno zwiastun tej nadchodzącej produkcji, która zapowiada się wyjątkowo ciekawie, chociaż fakt, że jednym ze studiów, które tworzy tę grę jest Cyanide (twórcy "Gry o tron cRPG") nie napawa radością.

Zwiastun – umieszczony powyżej – koncentruje się na fabule, świecie oraz przedstawia kilka lokacji. Bohaterami "Of Orcs an Men" będą ork wojownik Arkail z legendarnego legionu Bloodjaws oraz mistrz zabijania goblin Styx. Zostają oni zesłani w Imperium ludzi, a tam ich misja ma polegać na zabiciu Imperatora.

Macie już dość wcielania się w skórę wymuskanych bohaterów w lśniących zbrojach? Czujecie naturalną więź z zielonoskórymi i nie chcecie więcej przelewać ich krwi? Honor i słowo orka znaczą dla Was więcej niż ludzkie zaszczyty? Jeżeli tak, to z pewnością z zainteresowaniem będziecie śledzili informacje związane z kolejnym projektem studia Cyanide – „Of Orcs and Men”. Jak widać koniec targów E3 nie oznacza posuchy i ogólnej degrengolady newsowej.

Ja możemy zaobserwować na zwiastunie, pokierujemy dość niestandardowym duetem, który jednak opiera się na odrobinę oklepanym schemacie kontrastu. Generalnie przeciwieństwa się przyciągają, więc może to nie jest taki wielki grzech?

  • 1 strona
Wczytywanie...