wow_malfurion

Pierwszy gameplay Śródziemie: Cień Mordoru na PC

Firma Warner Bros Interactive opublikowała pierwszy zapis video, pokazujący wersję gry "Śródziemie: Cień Mordoru" przeznaczoną dla użytkowników komputerów osobisty. Tytuł będzie grą akcji osadzoną w świecie tolkienowskiego "Władcy Pierścieni".

śródziemie: cień mordoru

Materiał, który znajdziecie w rozwinięciu newsa to ponad czterdzieści minut gameplaya przygotowanego specjalnie z okazji imprezy Game24.

"Śródziemie: Cień Mordoru" | PC GAMEPLAY & interview

Fabularnie przyjdzie nam wcielić się w postać Taliona – zwiadowcę, który wraz ze swoją rodziną zostaje zamordowany przez sługów Saurona. Okazuje się jednak, że wskrzesza go niejaki Duch Zemsty i obdarza umiejętnościami oraz mocami Upiora, by ten mógł zemścić się na swoich oprawcach.

Produkcja pojawi się na półkach sklepowych już 30 września bieżącego roku.

Komentarze

0
·
Dobra bieganie po świecie i zabijanie orków... To już widzieliśmy może coś więcej z fabuły i akcji na którą nasze działania mają wpływ? Np. Orkowy sojusznik który nie jest zniewolony lub coś o slugach lub o tworzeniu armii? Jak na razie na tych gameplayach gra traci ciągle bieganie i zabijanie orków którzy walą sucharami(i dlaczego oni gadają więcej niż Talion?) a potem biegiem do następnego i to samo.
0
·
Nic ciekawego, ale ten materiał pomógł mi podjąć decyzję co do kupna gry. Nie kupię.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...