Cień Mordoru z Season Pass oraz nową datą premiery

2 minuty czytania

Warner Bos. i Monolith postanowili ujawnić zawartość "Season Pass" oraz ekskluzywnego wydania gry "Śródziemie: Cień Mordoru" w wersji na PS4. Poza tym tytułowy cień nad Mordorem pojawi się wcześniej niż pierwotnie planowano.

srodziemie cien mordoru, shadow of mordor

Wzorem innych tytułów zaklasyfikowanych jako AAA, także "Cień Mordoru" otrzyma DLC oraz usługę "Season Pass", gwarantującą nabywcy dostęp do całej płatnej zawartości w ramach jednej ceny. Ujawniono, iż za 25 dolarów (około 75 PLN) będziemy mogli rozegrać cztery dodatkowe misje. Pierwsza z nich, zatytułowana "Guardians of the Flaming Eye", pojawi się już w chwili premiery gry i pozwoli nam zmierzyć się z elitarnymi oddziałami Saurona pod Czarną Bramą. Jeśli sprostamy temu wyzwaniu, to nagrodą będzie runa Rising Flame.

"Trials of War" to seria wyzwań, zaś najlepsze wyniki trafią na tablicę rankingową. Ten dodatek to spełnienie zapowiedzi twórców oraz zawartość ujawniona wcześniej w przypadku zamówień przedpremierowych. Nową zawartością ma być misja "Lord of the Hunt", w której – zgodnie z nazwą – ruszymy na łowy, zaś naszym celem będą najgroźniejsze bestie Mordoru. Także i w tym wypadku nagrodą będą runy dla naszej postaci. Kolejna dodatkowa misja to "The Bright Lord", w której wcielimy się w Celebrimora. Tym sposobem cofniemy się do czasów Drugiej Ery, by w skórze tego sławnego elfiego rzemieślnika pokazać siłom Saurona ich miejsce. Te dwa ostatnie dodatki pojawią się jednak dopiero po premierze "Cienia Mordoru".

Kolejna sprawa to zmiana daty premiery. Gra trafi do sprzedaży już 30 września tego roku, chociaż polska premiera planowana jest na 3 października. "Cień Mordoru" pojawi się zarówno na PC, PS4 i XBO, jak i PS3 oraz X360.

Warto zwrócić uwagę na edycję tego tytułu przeznaczoną na PS4. Szczęśliwi nabywcy, skłonni przedpremierowo zamówić bilet do Mordoru, będą mogli rozegrać dwie misje niedostępne dla innych platform sprzętowych. Nasze ostrze zatopimy sługach Saurona znanych jako w Blood Hunter i Flesh Burners. Jak już pewnie odgadliście, zabicie ich nagrodzone zostanie dodatkowymi runami.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...