bitwa_blizniakow

[Targi E3] "Cień Mordoru" – nowe urywki z rozgrywki

1 minuta czytania

W gorącym Los Angeles nie mogło zabraknąć studia Monolith i ich najnowszego dziecka opartego o świat zrodzony w głowie J.R.R. Tolkiena – "Śródziemie: Cień Mordoru". Choć materiał sprawia wrażenie mocno pociętego oraz chaotycznego, a komentarz oparzony jest frazesami, które słyszeliśmy wielokrotnie, to mimo wszystko nie zaszkodzi rzucić okiem i sprawdzić, z czym je się tego kotleta. Dzięki temu przekonacie się, że nawet kopiując sprawdzone oraz utarte schematy, można stworzyć coś intrygującego.

middle-earth: shadow of mordor

Urywki w głównej mierze skupiają się na morderczych umiejętnościach pół-upiora Taliona (ewidentnie on i Sandor Clegane pobierali nauki od tego samego mentora), a także jego zmysłu wykorzystywania elementów otoczenia do krwawych celów.

Protagonista do walki z plugawymi oddziałami Saurona będzie używał nie tylko specjalnych linek, haków, ognisk i beczek z łatwopalnymi substancjami, jakie zostały rozsiane po okolicy. Nada się wszystko. Gniazdo wściekłych os zawsze można wykorzystać w celach dywersyjnych, natomiast skoro niegrzeszący intelektem orkowie nauczyli się ujeżdżania wargów, to czymże jest ta sztuka dla naszego uzdolnionego mściciela?

Gra trafi do sklepów dokładnie 7 października.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...