Śródziemie: Cień Mordoru z polskimi napisami

1 minuta czytania

Cenega Poland poinformowała, że jej plan wydawniczy właśnie został wzbogacony o grę Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł ten pojawi się w angielskiej wersji językowej wraz z polskimi napisami.

shadow of mordor

Middle-Earth: Shadow of Mordor pojawi się nad Wisłą dzięki Cenedze, która poinformowała, że ten tytuł dołączył do oferty wydawniczej firmy. Gra mająca być połączeniem Batmana z Assassin’s Creed pozwoli nam wcielić się w targanego żądzą zemsty Taliona. Główny bohater zrobi wszystko, aby wywrzeć zemstę na winnych śmierci swego syna i żony.

W Polsce gra zostanie wydana pod tytułem Śródziemie: Cień Mordoru. Fani oryginalnych wersji językowych mogą spać spokojnie, bowiem Cenega zdecydowała się jedynie na polskie napisy. Gra trafi do sprzedaży 7 października tego roku na PC, platformy PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

shadow of mordor

Polski wydawca zachęca do nabycia gry w przedsprzedaży. W ten sposób każdy nabywca otrzyma pakiet „Mroczny zwiadowca", na który składa się specjalny strój dla Taliona, tryb wyzwania „Próba sił", dzięki któremu zdobędziemy runy dające nam przewagę już od początku gry, jak też zyskamy dostęp do rankingów.

Cenega udostępniła także trailer z polskimi napisami „Wygnany zza światów", który możecie zobaczyć powyżej. Czyżby w najlepszą grę ze świata Tolkiena zagramy już 7 października?

Komentarze

0
·
Gra zapowiada się zabawnie, szczególnie kiedy bohater biegnie sam na gromadę orków.
W sumie nie wiem co Tolkien pisał o zaświatach, bo dawno Silmarillionu nie czytałem bo we Władcy Pierścieni nic chyba o tym nie ma.
0
·
Tylko tyle że ludzie wracają do Iluwatara a Elfy do valinoru. I jedni i drudzy byli zazdrośni o drugich.
0
·
Idąc za logiką starych dedeków, elfy duszy nie mają, zatem po śmierci przestają istnieć (cóż, widać, że to nie była ulubiona rasa Garego).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...