"Middle-Earth: Shadow of Mordor" – pierwsze screeny

1 minuta czytania

Na chwilę obecną, "Middle-Earth: Shadow of Mordor" zapowiada się na jedną z ciekawszych produkcji, która trafi na nasze dyski twarde już w przyszłym roku. Oczywiście, o ile twórcy spełnią dość buńczuczne obietnice i uda im się przemycić na ekrany monitorów klimat prozy Tolkiena. Po cichu wierzę w studio Monolith i liczę, że historia Taliona faktycznie będzie godnym pomostem fabularnym pomiędzy "Hobbitem" a "Władcą pierścieni". Zadanie należy niewątpliwie do arcytrudnych, ale w sumie trzeba mieć ambicję, nieboskłon jest granicą możliwości i tego typu rzeczy...

Środziemie: Cień MordoruŚrodziemie: Cień Mordoru

Zanim jednak wypijemy lampkę wina za powodzenie chłopaków, warto rzucić okiem na to, jak będzie wyglądać ich dzieło. W sieci właśnie pojawiły się pierwsze obrazki prosto z gry i trzeba przyznać, że prezentują się one całkiem godnie.

Środziemie: Cień MordoruŚrodziemie: Cień Mordoru

Co ciekawe i zarazem ryzykowne, okazuje się, iż Mordor nie jest tak ponurym miejscem jak chociażby w filmach Petera Jacksona, a twórcy ewidentnie zamierzają wrzucić do tej krainy trochę więcej barw niż wszystkie odcienie czerni oraz szarości. Czy to dobrze – oceńcie jak zwykle sami. Wszystkie opublikowane screeny znajdziecie w naszej galerii.

Komentarze

0
·
http://www.youtube.co...?v=1rWO5w7O24w zawsze gdy słyszę nazwę Shadow of Mordor w głowie leci mi ta piosenka. Koncepcja Mordoru jako krainy nie do końca złej była już opisana w Ostatnim Władcy Pierścienia, niestety nie pamiętam autora. Ogólnie gra zapowiada się całkiem dobrze pewnie odżałuje na nią trochę orzeszków z zimowych zapasów.
0
·
Cóż mordor jest pustkowiem a wysoki skażeniu ziemi.Ale Zanim jego fabryki znów zostały uruchomione i smog przykrył niebo mogło coś tam urosnąć. Ale patrząc na stworzenia o trochę mało LOTRowew. Łuskowaci wargowie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...