"Metro: Last Light" bez multiplayera

1 minuta czytania

Granie online jest dzisiaj w cenie. Gry skupiające się na grze przez sieć cieszą się sympatią wielu ludzi na całym świecie. Lecz studio "4A Games", na przekór konkurencji, wyda swoje najnowsze dzieło "Metro: Last Night" bez trybu multiplayer.

metro: last night, metro

Początkowo jednak developer pracował nad trybem wieloosobowym. Po tegorocznych targach E3 autorzy posłuchali opinii fanów, którzy wyrazili mocny sprzeciw co do gry w "Metro" twierdząc, że kampania dla pojedynczego gracza może na tym procederze bardzo ucierpieć. Dlatego podjęto decyzję o zaprzestaniu prac nad rozgrywkami wieloosobowymi, a odpowiedzialny za nie sztab programistów został włączony do głównego zespołu.

Ujawniając informację producenci przyznali, ze najprawdopodobniej po premierze zostanie wydane rozszerzenie zawierające możliwość grania online. Na razie nie ujawniono żadnych konkretów, że zostanie ono opublikowane w formie płatnego DLC. 4A Games zdradził także, iż nad multiplayerem pracował bardzo niewielki zespół, więc plany wprowadzenia tego trybu nie spowodowały okrojenia kampanii. Porzucenie rozrywek wieloosobowych nie doprowadzi też do opóźnienia premiery, która wciąż planowana jest na początek 2013 roku. Czekamy?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...