Zdjęciom z "Mass Effect 4" przydałby się Rutinoscorbin...

1 minuta czytania

...bo coś tak strasznie niewyraźnie wyglądają.

Nie należy jednak wybrzydzać, gdyż formalnie rzecz biorąc, kolejny rozdział kosmicznej sagi BioWare jest mniej więcej w fazie wczesnego planowania, a także nie powiedziano o nim nic konkretnego, oprócz tego, że faktycznie coś jest na rzeczy i wyselekcjonowany zespół osób w Monteralu obecnie przy nim dłubie. Dlatego miło ze strony Kanadyjczyków, że już teraz dali nam nawet enigmatyczny przedsmak tego projektu.

mass effect 4, bioware, n7 day

Wszystko dzięki "N7 Day", czyli święcie związanemu z celebracją przygód asa Przymierza – komandora Sheparda, którego dziarskość na wielu polach stała się wręcz legendą. Stąd też, Electronic Arts postanowiło błyskawicznie ochłodzić kilka rozgrzanych głów i rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, jakoby w niedalekiej przyszłości studio miało cokolwiek konkretnego do ogłoszenia w sprawie kolejnej części "Mass Effect". To po prostu zwyczajne podziękowanie dla miłośników serii za wsparcie, jak i przywiązanie do tego uniwersum.

Następny rozdział "Mass Effect przed nami!

mass effect 4, bioware

Zakochamy się w nowych bohaterach...

mass effect 4, bioware

...pokonamy kolejnych nieprzyjaciół...

mass effect 4, bioware

...i odwiedzimy nowe światy!

mass effect 4, bioware

Czekają nas nowe, wspaniałe doświadczenia.

mass effect 4, bioware

Niewiele tego, ale jestem święcie przekonany, że znajdzie się wielu fanów, dla których te obrazki będą stanowiły doskonałe pole do ożywczych dyskusji oraz spekulacji. Cóż, będą musiały, gdyż na konkretniejsze informacje przyjdzie nam zapewne jeszcze dłuuuuuuugo poczekać.

Komentarze

0
·
Ten rutinoscorbin to niezły tekst .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...