Mass Effect 4 – "Czwórkę" tworzy nowa ekipa

1 minuta czytania

BioWare poinformowało, że "Mass Effect 4" stworzy nowa ekipa – oddział z Montrealu, który pomagał przy "Mass Effect 2" i "Mass Effect 3". Oto ich zdjęcie:

bioware montreal

Szef BioWare Montreal, Yanick Roy, zapewnia jednak, że nadzór nad grą nadal pełnił będzie Casey Hudson, a studio otrzyma wsparcie oddziału z Edmonton. Zdradził też, że "Mass Effect 4" będzie korzystał z silnika Frostbite 2 ulepszonego przez twórców "Dragon Age III". Developer przekonuje, że zamierza być wierny poprzednim częściom serii, ale nie będzie się bał wprowadzania nowych pomysłów w kwestii rozgrywki i fabuły.

Ekipa z Montrealu powstała w 2009 roku, stworzyła połowę przerywników do "Mass Effect 2" i wszystkie misje N7, jest także odpowiedzialna za tryb multiplayer w "Mass Effect 3" i niektóre elementy kampanii dla pojedynczego gracza. Obecnie studio szuka nowych osób do pracy nad czwartą częścią serii kosmicznego RPG-a. Czy to dobrze, że to oni będą nad nim pracowali? Trudno na temat cokolwiek powiedzieć, choć przyznam szczerze, że stworzony przez nich multiplayer dość szybko nudził i nie byłem z niego szczególnie zadowolony. Wątpliwości może budzić także wybór silnika – będzie kolejna gra na Frostbite 2. Co o tym wszystkim myślicie?

Komentarze

0
·
Jak dla mnie to dobry pomysł. Świeża krew nowa wyobraźnia, nowe pomysły na urozmaicenie gry. Może być całkiem ciekawie. Pożyjemy zobaczymy.
0
·
Świeża krew nie zaszkodzi. Garść nowych pomysłów do obecnej, solidnej podstawy, może wyjść grze na dobre.

A co do Frostbite 2 - decyzja nie dziwi, nie trzeba płacić licencji za niego, bo należy do EA. To jeden z lepszych silników na rynku, więc jestem spokojny o oprawę graficzną.
0
·
Mass Effcet 4 Return of the Shepard - Resurrection
0
·
Uuu, Frostbite 2 - to oznacza że czas mojego XP-ka wygasa - szkoda tylko że kasy na nowszego brak (nie wspominając już o kasie na nowy komp).
0
·
Ven, nie będzie więcej gier o Shepardzie. Historia Sheparda jest zamknięta. Wydaje mi się, że nie będzie nawet cyfry 4 w tytule gry - to po prostu będzie "Mass Effect - Cośtam".
0
·
Oby.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...