Za nami kolejny N7 Day

1 minuta czytania

Wczoraj obchodziliśmy kolejny N7 Day, więc była okazja do świętowania fanów serii przygód niejakiego Sheparda oraz przekonywania nas do tego, że w galaktyce Andromedy może być równie ciekawie. Przedstawiono także najbliższe plany.

mass effect

Każdy 7 listopada to umowna data obchodzenia N7 Day, zapoczątkowanego po udanej trylogii komandora Sheparda. Seria nie kończy się rzecz jasna tylko na tych trzech grach, bowiem zalicza się do niej także dość przeciętna "Andromeda", którą czekają pewne ulepszenia w wersji na konsolę Xbox One. Poza tym póki co nie możemy spodziewać się żadnej nowej odsłony serii.

Na pocieszenie pozostaje nam nowa oferta od sklepu J!NX, czyli coś dla tych, którzy cenią sobie ubrania z motywami obejmującymi gry video. Jeśli nie straszne wam ceny blisko 60 dolarów za bluzę, to możecie udać się w to miejsce. Poza tym pojawił się specjalny filmik, na którym Mike Gamble oraz Casey Hudson z BioWare roztaczają wizję przyszłości serii.

Niestety, jak to w przypadku tego typu materiałów, nie możemy spodziewać się żadnych konkretnych deklaracji. Wiadomo jednak, że do sklepów trafiła kolejna książka. "Mass Effect: Annihilation" opowie nam historię arki należącej do quarian – "Keelah Si’yah". W środku znajduje się blisko 20 000 osób, ale nie wszystkim będzie dane znaleźć nowy dom. Jakieś trzydzieści lat od celu nagle okazuje się, że w kapsułach spoczywają martwi batarianie, zaś śmiercionośny wirus może zebrać dużo większe żniwo.

Komentarze

0
·
"Andromeda", którą czekają pewne ulepszenia w wersji na konsolę Xbox 360.''

Jesteście pewni, że nie chodzi o Xbox One?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Egi* dnia czwartek, 8 listopada 2018, 21:21 napisał

Jesteście pewni, że nie chodzi o Xbox One?


Racja, dziękujemy za zwrócenie uwagi
0
·
Aj, mój błąd Co nie zmienia faktu, że ten filmik na N7 Day to właściwie trochę jakby pokaz "Hej, mam jakiś przedmiot z logiem N7!"
0
·
Dobrze wiedzieć, że Bioware po klapie Andromedy nie porzuciło uniwersum i jest nadzieja, że kiedyś wyjdzie kolejna gra z ME w tytule. Tyle, że raczej nie będzie to kontynuacja wizyty w sąsiedniej galaktyce, a raczej coś nowego. Szkoda, bo niektóre wątki w Andromedzie nie zostały zakończone i gdyby scenarzyści się postarali to jeszcze wyszłoby im z tego coś dobrego.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...