Mass Effect: Andromeda – łatka 1.05 już jutro, znamy szczegóły

2 minuty czytania

"Mass Effect: Andromeda" zebrało naprawdę niezłe cięgi od krytyków, jak i od zwykłych graczy. Czy zasłużone? Nie mnie oceniać, ale chłopcy z BioWare postanowili mężnie łyknąć tę gorzką pigułkę, zakasali rękawy i wzięli się za mozolny proces łatania swojego najnowszego dziecka. Efekty ich prac zobaczymy jutro, albowiem to wtedy stosowny patch trafi na oficjalne serwery.

mass effect: andromeda

Aktualizacja w głównej mierze skupi się na poprawie działania produkcji oraz usunięciu krytycznych błędów, które mogliśmy uświadczyć osobiście lub za sprawą prześmiewczych kompilacji na YouTube. Dodatkowo wprowadzi kilka ulepszeń, o jakie prosili sami gracze.

Są to:

  • Umożliwienie przyśpieszenia sekwencji podróży między planetami na mapie galaktyki.
  • Zwiększenie limitów ekwipunku.
  • Poprawa oczu postaci ludzkich i asari.
  • Zmniejszenie kosztu kluczy deszyfrujących Porzuconych i zwiększenie ich dostępności u kupców.
  • Polepszenie synchronizacji ruchu warg w dialogach.
  • Poprawki ruchów Ryder lub Rydera, kiedy postać biegnie po skosie.
  • Ulepszenie ogólnej jakości połączeń i zmniejszenie opóźnień w trybie online.

Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Twórcy obiecują, że to nie koniec łatania produkcji. W najbliższej przyszłości poprawie ulegnie m.in. kreator postaci (większa ilość opcji i ich różnorodność), ogólny wygląd bohaterów, przerywniki filmowe oraz animacje, opcje romansowe dla Scotta Rydera czy rozmowy z Hainly Abrams (postać transseksualna, która spotkała się z ostrą krytyką – również społeczności LGBT).

BioWare zamierza również co jakiś czas dorzucać za darmo kolejne kosmetyczne przedmioty do trybu jednoosobowego, jak również nowe misje do multiplayera.

To tylko część naszych działań związanych z dalszym wspieraniem Mass Effect: Andromeda. Tak jak we wszystkim, również w tym odgrywacie ważną rolę. Chcemy poznawać Wasze opinie, zarówno na temat tego, co Wam się w grze podoba, jak i tego, co chcielibyście zmienić. Słuchamy Was i zależy nam na współpracy z Wami przy dalszej wspólnej eksploracji galaktyki Andromedy – kończy Aaryn Flynn, dyrektor generalny BioWare.

Źródło: www.masseffect.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...