Lightning Returns: Final Fantasy XIII na PC już dostępne

1 minuta czytania

Dziś swoją premierę ma PC-owa wersja gry "Lightning Returns: Final Fantasy XIII", czyli uwieńczenie trzynastej odsłony serii. Czy warto było czekać na powrót wojowniczki o różowych włosach?

lightning returns, final fantasy xiii

Za pośrednictwem platformy Steam można pobrać przygody tytułowej bohaterki, która staje do ostatniej walki, która ma przynieść odrodzenie całego świata. Uwolniona z hibernacji w krysztale, legendarna wojowniczka będzie się zmagać nie tylko z nowymi przeciwnikami, lecz przede wszystkim czasem, bowiem do końca świata pozostaje jedynie 13 dni.

Wersja na PC oferuje osiągnięcia, dostosowanie sterowania dla potrzeb komputerów osobistych oraz poprawioną grafikę i optymalizację, zdolną utrzymać 60 klatek na sekundę. Nabywając LR, dostajemy także zupełnie za darmo 13 DLC, na które składają się przedmioty inspirowane m.in cyklem "Tomb Raider".

lightning returns, final fantasy xiii

Pierwsze opinie nabywców są niezwykle pozytywne, chwaląc dużo lepszą optymalizację od tego, co Square Enix pokazało przy dwóch poprzednich odsłonach FF XIII, ale pozostaje pytanie, czy randka z Lightning warta jest sugerowanej ceny w wysokości niemal 16 euro. Valve proponuje na start obniżkę tego tytułu, więc przez najbliższy tydzień zapłacimy za niego o 10% mniej.

Komentarze

0
·
Trochę trzeba było czekać i cena też nie powala, ale silnik przynajmniej nie jest tak problematyczny i daje radę. Poprzednie wersje to była masakra.
0
·
Cena taka sobie. Póki co najniższa znaleziona to około 58 złotych, ale jako nabywca FFXIII i FFXIII-2 na PC nie zamierzałem kupować LR przed ukazaniem się pierwszych opinii na temat optymalizacji.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...