Dziś swoją premierę ma PC-owa wersja gry "Lightning Returns: Final Fantasy XIII", czyli uwieńczenie trzynastej odsłony serii. Czy warto było czekać na powrót wojowniczki o różowych włosach?

lightning returns, final fantasy xiii

Za pośrednictwem platformy Steam można pobrać przygody tytułowej bohaterki, która staje do ostatniej walki, która ma przynieść odrodzenie całego świata. Uwolniona z hibernacji w krysztale, legendarna wojowniczka będzie się zmagać nie tylko z nowymi przeciwnikami, lecz przede wszystkim czasem, bowiem do końca świata pozostaje jedynie 13 dni.

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Croft

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 5 lutego 2014 · Komentarzy: 0

Na powrót Lightning będziemy musieli poczekać jeszcze nieco ponad tydzień, ale Square Enix pochwaliło się, że główną bohaterkę gry będziemy mogli oglądać w nieco "przybrudzonej" wersji.

final fantasy, lightning, final fantasy lightning returns

Wszystko za sprawą ogłoszonego DLC do Lightning Returns: Final Fantasy XIII, w którym będziemy mogli przebrać jedyną grywalną postać za Larę Croft z ostatniej odsłony Tomb Raidera. Co prawda charakterystyczne różowe włosy pozostaną, jednak żegnamy fikuśne stroje i witamy podniszczone ubranie i umazaną błotem buzię.

Informacja prasowa

Warszawa, 25.11.2013 – Cenega, oficjalny partner produktów interaktywnej rozrywki firmy Square Enix® w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że gra "LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII" pojawiła się w jej planie wydawniczym na mocy umowy licencyjnej z wydawcą gry, firmą Square Enix Ltd. Tytuł pojawi się w sprzedaży 14 lutego 2014 roku na PlayStation®3 oraz Xbox®360.

ff13, info pras
  • 1 strona
Wczytywanie...