dziki_lad
Liga Sprawiedliwości

Jeden ze świętych graali kinematografii i prawdziwy fenomen popkulturowy w końcu ujrzy światło dzienne. Na poły mityczne “Justice League: Snyder’s Cut” zadebiutuje na HBO Max.

liga sprawiedliwości,wersja reżyserska

Zack Snyder od wielu lat odgrażał się, że kinowa wersja “Ligi Sprawiedliwości” nie ma totalnie nic wspólnego z jego autorską wizją i jest jakimiś chorymi popłuczynami tego, co pierwotnie miał na myśli. Teraz będzie miał szansę pokazać, jakie widowisko szykował nam przed laty.

Liga Sprawiedliwości

Deathstroke na nowym zdjęciu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli do końca oglądaliście wszystkie scenki następujące po pewnym filmie na dużym ekranie, to z pewnością zauważyliście znanego złoczyńcę. Teraz wiemy już, jak będzie wyglądał jednej z najbardziej rozpoznawalnych złoczyńców – Deathstroke.

deathstroke

Powinniście czuć się ostrzeżeni przed spoilerami, bowiem chodzi o "Ligę Sprawiedliwości", która od 17 listopada gości na ekranach kinowych w całej Polsce. To właśnie końcowe sceny, następujące po całej masie tekstu i podziękowań, stały się wskazówką dla tych, którzy upatrują wskazówek pojawienia się kolejnego złoczyńcy. W końcu po co nam cała drużyna "tych dobrych", skoro nie będzie kogo lać?

  • 1 strona
Wczytywanie...