Deathstroke na nowym zdjęciu

1 minuta czytania

Jeśli do końca oglądaliście wszystkie scenki następujące po pewnym filmie na dużym ekranie, to z pewnością zauważyliście znanego złoczyńcę. Teraz wiemy już, jak będzie wyglądał jednej z najbardziej rozpoznawalnych złoczyńców – Deathstroke.

deathstroke

Powinniście czuć się ostrzeżeni przed spoilerami, bowiem chodzi o "Ligę Sprawiedliwości", która od 17 listopada gości na ekranach kinowych w całej Polsce. To właśnie końcowe sceny, następujące po całej masie tekstu i podziękowań, stały się wskazówką dla tych, którzy upatrują wskazówek pojawienia się kolejnego złoczyńcy. W końcu po co nam cała drużyna "tych dobrych", skoro nie będzie kogo lać?

Ową postacią jest Deathstroke, w którego wcielił się Joe Manganiello. Slade Wilson, bowiem tak naprawdę ma na imię, to nie tylko wytrawny zabójca, ale także najemnik do wynajęcia. Nic więc dziwnego, że to właśnie z pewnym bogaczem ucina sobie pogawędkę. Wcielający się w tę rolę aktor opublikował właśnie nowe zdjęcia swojej postaci.

deathstroke

Kiedy Deathstroke zagości na dużym ekranie? Pierwotnie planowano dodać go do "Ligi Sprawiedliwości", ale najemnik nie załapał się na tę rolę. Wiemy jednak, że na pewno będzie miał swoje powiązania z drużyną dowodzoną przez Supermana, stąd też możemy być raczej spokojni o to, że Wilson na pewno nie pozostanie zapomniany.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...