„Król Artur II” – skład edycji kolekcjonerskiej

2 minuty czytania

W świadomości społecznej egzystuje taki dziwny zabobon, który opiera się na żelaznej zasadzie, odwołującej się do faktu, że jak spędzimy pierwszy dzień po sylwestrze, tak będzie wyglądał cały rok. Daleko mi do ludzi wierzących w tego typu przesądy, jednakowoż w moim przaśnym umyśle pojawiło się pytanie, czy wspomniana reguła ma jakieś odbicie w przypadku edycji kolekcjonerskich? Jeżeli tak, to specjalne wydanie gry „Król Artur II” biorę jako dobrą monetę i nadzieję na powrót do przedkryzysowych czasów, kiedy takie przyjemności zawierały masę interesujących gadżetów oraz można było je nabyć za godziwą cenę.

król artur ii

Dobra, trudno mi z czystym sumieniem napisać, że limitowana edycja „Król Artur II” jest jak przedłużenie działania starego systemu zdawania prawa jazdy – trzeba koniecznie skorzystać z tej oferty, bo inaczej będziemy płakać, że taka okazja umknęła nam sprzed nosa. Nic z tych rzeczy, daleko jej do miana „rogu obfitości” czy „propozycji nie do odrzucenia”. Niemniej, prezentuje się intrygująco i z pewnością zanęci graczy, którzy odliczają dni do rychłej premiery kontynuacji przygód w świecie arturiańskich legend.

Zatem czego możemy się spodziewać?

król artur ii, edycja kolekcjonerska
  • Stylowego pudełka z gustownym logiem i pieczęcią z motywem „Król Artur II”.
  • Kordzika rycerskiego z grawerowanym logotypem gry – idealny do otwierania listów.
  • Koszulki z logiem „Król Artur II” (rozmiar L).
  • Filmu „Rycerz Króla Artura” z Seanem Connerym i Richardem Gere w rolach głównych.
  • Plakatu A2 z grafiką pudełkową z gry.

Cena? Niezwykle kusząca, czyli 189,99 zł. Przyznam, że już od dawna nie widziałem tak sprawiedliwej oferty, patrząc z perspektywy tego, co zaprezentowała w ostatnich miesiącach konkurencja. Już nie będę wspomniał, że niejednokrotnie standardowe wydanie kosztuje tylko o 40 zł mniej, a oprócz gry i świstka z ostrzeżeniem dla epileptyków, otrzymujemy pudełko wypełnione powietrzem z magazynu.

Ech… choć w sumie zamiast przeciętnego filmu z Connerym, dystrybutor mógł wrzucić do zestawu pythonowską wizję dziejów legendarnego Artura. Nie obraziłbym się również, gdyby dorzucono jakiś artbook (nawet, gdyby cena miała wzrosnąć o te 10-15 zł), ale to tylko moja natura malkontenta próbuje dojść do głosu. Tak czy siak, propozycja warta głębszego przemyślenia.

Komentarze

0
·
Ciekawi mnie czy ten kord to z metalu, bo plastikowych gałganów mam już na pęczki.
0
·
No, zamiast tego filmu mogli wrzucić coś bardziej oryginalnego. Choć podoba mi się właśnie ten standard jak koszulka, czy taki kordzik. Lubię takie pierdoły. Smycze, podkładki do myszy czy inne. To takie smaczki i pierdółki. Ale ogólnie i tak jestem miło zaskoczony, że wydawca nie zdziera za taką edycję kupy forsy tylko rozsądnie podbija stawkę. 190zł to nie jest dużo. Jeżeli komuś naprawdę zależy na tych kilku gadżetach to dołożenia paru złotych nie jest tutaj trudne.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...