wampir_maskarada

Koniec Pieśni

Koniec Pieśni
  • Autor
  • Data wydania 13 czerwca 2011
  • Data wydania oryginału 13 czerwca 2011
  • ISBN 978-83-240-1637-2
  • Wydawnictwo Znak
Ocena użytkowników
9,5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Brytania, rok 537. Legendarny król Artur ginie w bitwie pod Kamlann. Atak Germanów rozpoczyna krwawą zagładę cywilizacji Brytów. Wśród wojennej zawieruchy wędruje Bedevir, rycerz i były giermek Artura. Wie, że ostatnią nadzieją Brytów jest torq – naszyjnik obdarzony niezwykłą mocą.

Współczesna Warszawa. Do psychologa Łukasza Klimkowskiego przychodzi Igi, zagubiony chłopak, prześladowany przez demony. Wkrótce dokona bestialskiego mordu, który trafi na pierwsze strony gazet. W jego rękach znajdzie się niezwykły naszyjnik.

Co się stanie, gdy skrzyżują się losy tych dwóch światów?

Otwórz wrota do legendarnej krainy.

Wejdź w świat, którym rządzi stal mieczy i krwawe obrzędy druidów.

Poznaj koniec pieśni.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Gdy sklepowe półki z literaturą uginają się pod ciężarem leżących na nich smoków, żelastwa używanego do ich szlachtowania oraz zwojów z formułami zaklęć równie oklepanych, co "Abrakadabra", napisanie dobrej, zajmującej i w jakiś sposób nowatorskiej książki o mieczach i magii samo w sobie jest sukcesem. Każdy czytelnik, darzący sympatią ten gatunek, czy też po prostu szukający porządnej, odciągającej od rzeczywistości lektury, ucieszy się na kontakt z czymś, co po pierwsze zaoferuje mu dobrze... czytaj dalej...

Wczytywanie...