„Kingdoms of Amalur: Reckoning” – nowy zwiastun

1 minuta czytania

Co prawda to 2011 rok jest słusznie uważany za „złoty okres dla komputerowych gier fabularnych”, lecz nie znaczy to jednak, że kolejne lata będą chude i nudne. Przeciwnie, kilka smakowitych projektów już zostało zapowiedzianych na postapokaliptyczny 2012 rok, a w tym jedna perełka – „Kingdoms of Amalur: Reckoning”, czyli baśniowy świat i niezgorsza intryga, za którą stoją postacie legendarne dla gatunku fantasy.

W umyśle R.A. Salvatore („Trylogia Mrocznego Elfa”) narodził się pomysł na całą historię i uniwersum. Jego pokręcone wizje przenosi do wirtualnego świata Ken Rolston (główny projektant „The Elder Scrolls IV: Oblivion”), a całość jest nadzorowana przez Todda McFarlane’a (komiks „Spawn”). Sami przyznacie, że już samo to trio zapowiada coś naprawdę nieprzeciętnego. No dobra... to jednak tylko teoria i nie da się ukryć, że niemało było projektów, które sygnowały wielkie nazwiska, a koniec końców finalny produkt okazywał się kompletnym nieporozumieniem.

Czy czeka na nas gra klasy światowej, a może coś, w co wstyd będzie w ogóle zagrać? Trudno orzec, lecz najnowszy zwiastun tytułu nastraja optymistycznie.

Trochę pachnie cukierkowością znaną z „Fable”, ale samo mordobicie wygląda wybornie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na dzień dzisiejszy to „najgorętszy tytuł” 2012 roku.

Komentarze

0
·
Gra zapowiada się super. Jako fan gier RPG stworzyłem pierwsze polskie forum poświęcone tej grze, gdzie serdecznie zapraszam do dyskusji i spekulacji. )

http://forum.reckoning.com.pl/

Rozkręćcie atmosfere!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...