Wystartowała beta Kingdom Come: Deliverance

2 minuty czytania

Studio Warhorse z przyjemnością informuje, że dnia trzeciego marca wystartowała dostępna na komputery osobiste wersja beta "Kingdom Come: Deliverance". Zawiera ona krótki fragment fabuły, dużą ilość zadań pobocznych, zmieniony system walki, nowe uzbrojenie i pierwszą bitwę na wielką skalę.

kingdom come: deliverance

Poznaj epicką historię

Akcja gry dzieje się w XV wiecznej Środkowej Europie, w stojącym na krawędzi wojny domowej Królestwie Czech. Nazywasz się Henry i jesteś synem kowala. Twoja wieś została napadnięta, a rodzina zamordowana. Kierowany żądzą zemsty wyruszysz w epicką podróż. Miejscowy władyka nakazał ci zidentyfikować sprawcę masakr nawiedzających region. Będziesz musiał wykorzystać wszystkie dostępne ci umiejętności perswazji i zastraszania do zdobycia cennych informacji od przestępców, ale nie jesteś jedynym ścigającym bandytów. Tajemniczy morderca zarzyna wszystkich świadków w możliwie najbardziej brutalny sposób. Aby zakończyć rozlew krwi musisz działać szybko.

kingdom come: deliverance

Zasmakuj w bitwach na szeroką skalę

Wersja beta zawiera pierwszą bitwę na szeroką skalę, której wynik zależy od twoich decyzji. Zaplanuj atak na pozycję wroga. Przebierz się za wrogiego żołnierza i przeszukaj wrogi obóz w poszukiwaniu słabych punktów, ale alchemia i stworzenie trucizny to też zacne rozwiązanie. Skradanie się po obozie i kilka nożów wbitych w plecy wartowników może być bardzo przydatne przy przeprowadzaniu zasadzki.

kingdom come: deliverance

Nowe bronie i kombinacje ciosów

Przygotuj się na niespotykane wcześniej doznania podczas walki, stworzone do oddania brutalnej rzeczywistości średniowiecznych pojedynków. Wersja beta zawiera nowe typy walki, postawy, ruchy i kombinacje, które opanujesz w stopniu mistrzowskim dzięki walce z przeciwnikami podczas potyczek, ogromnych bitew i walk na arenach. Naucz się siekania lub dźgania swoich wrogów, blokowania ich ciosów, parowania nadchodzących ataków, wyprowadzania ripost i ich kontrowania. Zamocz we krwi nowe bronie wśród, których znajdują się krótkie miecze, maczugi, topory i tarcze.

kingdom come: deliverance

Eksploracja

Odwiedź nowe osady i rozległe puszcze, targane systemem dynamicznej pogody. Zanurz się w ogromnych połaciach południowych Czech. Odwiedzaj wioski i zadecyduj o losie ich mieszkańców. Poczuj klimat odwzorowanych, z troską o szczegóły historyczne, krajobrazów i słynnych zabytków tego rejonu. Odwiedź monumentalne zamki nim obróciły się w ruinę.

kingdom come: deliverance

Dostęp do bety i trailer

Wersja beta "Kingdom Come: Deliverance jest dostępna dla wszystkich, którzy wsparli grę na oficjalnej stronie developerów: www.KingdomComeRPG.com.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...