Judasz Wyzwolony: Śledztwo - Wspólnota Międzyukładowa #3

Judasz Wyzwolony: Śledztwo
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Po stuleciach potajemnego manipulowania ludzkością Gwiezdny Podróżnik zdołał sprowokować wojnę mającą doprowadzić do zniszczenia Wspólnoty Międzyukładowej.

Niemniej dzięki głównemu śledczemu Pauli Myo elita polityczna w końcu przyznała, że obcy istnieje naprawdę. Zawiązano sojusz mający umożliwić wytropienie tajemniczej i przerażającej istoty. Wróg zawładnął już jednak dziesiątkami światów Wspólnoty.

Flota użyła superbroni, która powinna rozstrzygnąć o losach wojny, okazało się jednak, że przeciwnik dysponuje bronią równie potężną. Admirała Kime’a dręczy pytanie, skąd obcy mogli ją wziąć. Czy to możliwe, by agenci Gwiezdnego Podróżnika zinfiltrowali supertajny projekt Wspólnoty? A może prawda jest jeszcze gorsza?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Peter F. Hamilton jest brytyjskim pisarzem science-fiction, mającym w swoim dorobku sporą ilość napisanych książek. Sławę zyskał dzięki pisaniu "space oper" (podgatunek science-fiction skupiający się na „ciekawych” podróżach i wielkich, epickich bitwach), w których to jest jednym z czołowych autorów. Ja, jako człowiek nie mający do niedawna żadnej styczności z tym rodzajem literatury, z niemałą ciekawością sięgnąłem po jedno z najnowszych dzieł tego autora – "Judasz Wyzwolony: Śledztwo".... czytaj dalej...

Wczytywanie...