13 urodziny GameExe!

1 minuta czytania

Drodzy czytelnicy, stało się.

GameExe jest jak wino – im starsze, tym lepsze. Powiecie, że to tylko pusty frazes? Nic bardziej mylnego! Jakiś czas temu zmieniliśmy layout, natomiast dziś nadszedł czas, aby wystartować z obchodami 13 (!) urodzin portalu. Jak wszyscy wiedzą, liczba 13 wiąże się z dużą ilością przesądów, niektórzy uważają ją za pechową, inni wręcz przeciwnie – traktują ją jako symbol szczęścia i powodzenia. Osobiście jest nam bliższa ta druga opcja, co postaramy się Wam udowodnić w ciągu następnych 7 dni. 13 i 7, cóż za symbolika! Przypadek? Nie sądzę.

jubileusz

Dzięki uprzejmości naszych długoletnich przyjaciół z wielu polskich wydawnictw, jak co roku mamy dla Was multum konkursów, w których do wygrania będziecie mieli razem ponad 100 nagród! Będziecie mogli popisać się na wielu polach – oczarować nas swoją wiedzą, zdolnościami pisarskimi, zaskoczyć refleksem czy po prostu podzielić się z nami (oraz resztą czytelników!) swoimi opiniami. Codziennie, aż do 19 grudnia, będziemy publikować nowe konkursy i artykuły stworzone specjalnie z okazji Jubileuszu, zatem śledźcie uważnie stronę główną, stronę jubileuszową i nasz fanpage na Facebooku.

Serdeczne podziękowania za dostarczenie nagród na konkursy należą się w tym roku:

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wszystkim owocnego polowania na nagrody i przyjemności podczas czytania artykułów, które w pocie czoła przygotowała dla Was Redakcja GameExe.

Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Komentarze

1
·
Wow. Najlepszego!


Czy portal wchodzi teraz w okres młodzieńczego buntu?
1
·
Gimnazja likwidują, wypadnie dalej siedzieć w podstawówce.
2
·
Lata lecą a GE ciągle w formie, mi też niedługo stuknie 10 lat na portalu, jest sentyment nie powiem
0
·
O raju, jestem tu już 10 lat!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...