12-te urodziny Game Exe – Hermes zaginął

Wchodzisz do komnaty Hermesa, by zaciągnąć go na kolejny dzień świętowania, nigdzie go jednak nie znajdujesz. Na łóżku leży jedynie dość mocno sfatygowany list i złamane wpół pióro.

hermes

"Czuję, że tracę sens i radość życia. Latam jak kot z pęcherzem, by na czas dostarczyć wszystkie paczki wysyłane z Olimpu w najdalsze zakątki świata. Kiedyś to były czasy – wystarczyło dobrą, albo nieco gorszą nowinę donieść i już się parę groszy zarobiło. A teraz? Taszczysz kilogramowe przesyłki, a plecy przecież już nie te. No nie ważne! Mam tego dosyć... odchodzę. Nie szukajcie mnie."

Lekko przerażony nieobecnością jednego z dwunastu zaczynasz zastanawiać się, co powinieneś teraz zrobić. Kiedy masz już odwrócić się od łoża Hermesa, dostrzegasz, że na poduszce leży czarna kartka. Bierzesz ją do ręki... (Konkurs "Znajdź Hermesa")

Raz jeszcze rzucasz okiem po komnacie. Zauważasz jeszcze coś – przybitą do ściany kratkę, a na niej nieporadny rysunek butów Hermesa. Pod nim zaś dopisek – wygląda na to, że Hermes chciał go oficjalnie przeczytać.

"Kto czuje się dobrze z piórem w ręku – jako utalentowany rysownik albo skryba – niechaj słucha. Ogłasza się konkurs na najlepszy projekt nowych hermesowskich butów. Przyjmujemy zarówno projekty graficzne, jak i dokładne i wyczerpujące opisy. Sam mistrz Hefajstos zajmie się przygotowaniem trzewików." (Konkurs "Boskie trzewiki")

game exe, jubileusz, 12 lat, urodziny, helios

Wróćcie na kolejne dni! Czekają na was konkursy i liczne nagrody: ponad 200 książek oraz gry (klasyczne tytuły oraz kilka nowości), planszówki i wiele innych! Łączna wartość nagród już przebiła 10,000zł!

Chcesz być na bieżąco? Śledź też nasz fanpage na Facebooku, bo tam również czekają konkursy!

jubileusz, 12

Dzień 1Zaproszenie na Olimp – recenzja Fallout 4

Dzień 2Zostań herosem Game Exe! Wygraj "Fallout 4" i komplet książek od wydawnictwa Muza.

Dzień 3Dionizos Od Nerevara do Dovahkiina, czyli zmiana w sposobie kreowania postaci serii TES oraz recenzja serialu Jessica Jones

Dzień 4Dionizos szuka herosa! Wygraj jedną z trzech planszówek wydawnictwa Lacerta

Dzień 5Helios

Dzień 6Helios rozstrzyga spory!

Dzień 7Artemida, czyli najfajniejsza bogini na Olimpie Gameexe!

Dzień 8Artemida szuka Wybranka – konkurs z super nagrodami!

Dzień 9Hermes – tak szybki...

Dzień 10 – ... i taki zmęczony (Hermes zaginął)

Dzień 11 – ???

Dzień 12 – ???

Dzień 13 – ???

Dzień 14 – ???

Dzień 15 – ???

Dzień 16 – ???

Dzień 17 – ???

Dzień 18 – ???

Dzień 19 – ???

Dzień 20 – ???

Dzień 21 – ???

Dzień 22 – ???

Dzień 23 – ???

Dzień 24 – ???

Dzień 25 – ???

Dzień 26 – ???

Sponsorzy

logo, cdp.pl logo, techland logo, cd projekt
logo, mag, 60 logo, zysk, 60 logo, replika logo, rebis, 60 logo, sqn logo, prószyński logo, fabryka słów, 60 logo, zielona sowa logo, powergraph
logo, lacerta

Komentarze

0
·
Hurra, Hurra

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...