Dziesiąty dzień Steam Summer Sale

1 minuta czytania

Punkt 19.00 pojawiła się kolejna oferta w ramach Steam Summer Sale. Dzisiejszy dzień przyniósł obniżki m.in takich tytułów jak Shadowrun Returns oraz Baldur's Gate II: Enhanced Edition.

shadowrun returns

Kolejny dzień promocji na łamach platformy Steam przynosi obniżki na kilka ciekawych tytułów, wśród których warto wspomnieć Shadowrun Returns oraz odświeżoną wersji drugiej odsłony Wrót Baldura. Pierwszy z wymienionych co prawda zebrał dość średnie oceny, jednak jest wymagany do uruchomienia naprawdę dobrego DLC oraz całej masy dodatków stworzonych przez fanów, wśród których można się doszukać niezłych perełek. Odświeżony klasyk to okazja do zapoznania się z tym kultowym tytułem przez młodszych graczy, zaś sama gra została delikatnie wzbogacona.

Wciąż też do 19 w niedzielę możemy skorzystać z oferty dnia poprzedniego, gdzie warto było spojrzeć na obniżki dotyczące całej serii Deus Ex, wliczając w to także niedawno wydane i mocno nieudane The Fall. W ramach promocji pojawiają się także oferty ograniczone czasowo, więc warto na stronę sklepu zaglądać co kilka godzin.

Komentarze

0
·

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...