Pierwsze pięć lat GOG.com na specjalnym filmiku

1 minuta czytania

Platforma GOG.com, założona przez Polaków, przygotowała specjalny urodzinowy filmik, na którym najważniejsi ludzie w serwisie podsumowują swoją dotychczasową działalność.

gog

Platforma GOG, czyli Good Old Games, w swoim założeniu miała zajmować się dystrybucją klasycznych tytułów, które w dużej mierze przestały być dostępne za pośrednictwem ówczesnych metod dystrybucji cyfrowej. Właśnie o początkach serwisu możemy posłuchać dzięki specjalnemu materiałowi, który ukazuje pierwsze podrygi GOG.com, pierwsze sukcesy oraz bardzo dobre statystyki sprzedaży.

Wśród 18 milionów gier, które trafiły do graczy w ten sposób, wiele z nich było grami RPG. GOG posiada szeroką gamę produktów w tej kategorii, wliczając do niej sagę o Dziecku Bhaala, serię Gothic, dwie części Neverwinter Nights czy też starsze tytuły, jak Wizardy lub Ultima.

Ten sukces cieszy i miejmy nadzieję, że GOG.com będzie się rozwijał dalej, poszerzając listę produktów przede wszystkim o te, które lubimy najbardziej, czyli związane z szeroko pojętą fantastyką.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...