dziki_lad

Black Isle Studios powraca!

1 minuta czytania

Wiadomość dnia! Twórcy "Fallouta", "Fallouta 2", "Planescape Torment" i serii "Icewind Dale" powracają! Czy aby na pewno?

black isle studios

Wszystko zaczęło się od od reaktywacji strony Black Isle Studios. Czytamy na niej, że celem studia zawsze było tworzenie jak najlepszych RPG-ów, co każe podejrzewać, że najbliższy tytuł od nich będzie właśnie z tego gatunku. Niestety nie wiemy, kto znajduje się w szeregach Black Isle Studios i ile z tych osób to starzy pracownicy, a ile debiutanci. Wiadome przecież jest, że niektórzy się rozeszli i znajdują się głównie w Obsidianie. Nie wiemy też, jaką grę zamierzałoby stworzyć Black Isle Studios, gdyż ze swoich produkcji, ma prawa jedynie do "Dark Alliance" i "Icewind Dale".

Zanim jednak dacie się ponieść całkowitej radości, to ostrzegam, że nie jest to informacja tak pewna, jak się wydaje. W końcu Black Isle Studios nadal należy do Interplaya, które w zasadzie przez ostatnie lata nic nie robiło, a procesowało się z Bethesdą o prawa do MMO w świecie Fallouta. Do jakiego zadania powołane zostało legendarne studio? Na pewno kiedyś się dowiemy, ale możliwe jest, że studio będzie tym starym studiem jedynie z nazwy.

Komentarze

0
·
OM NOM NOM

Taki dźwięk wydaje EA, czytając tego newsa.
0
·
A przy następnym newsie o Black Isle wyda tylko ciche beknięcie zadowolenia.
0
·
A przy następnym newsie o Black Isle zapyta tylko ile za to studio...
Natury molocha nie zmienisz...
0
·
Później jeszcze się zaśmieje, że tak mało.
0
·
Wam też grafika na tej stronie ładuje się z dobrą minutę?
0
·
Studio to tylko nazwa.
Ludzie, którzy faktycznie tworzyli te gry pracują od dawna dla innych firm.
Ale mimo wszystko, zawsze sie cieszylem z gier, ktore mialy logo czarnej góry Moze cos z tego bedzie...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...