Obniżka cen serii EA Classics i EA Platinium

1 minuta czytania

Wszyscy, którzy do tej pory zwlekali z zakupem gier od Electronic Arts mogą się zainteresować tym, że koncern postanowił obniżyć ceny tytułów oferowanych w seriach EA Classics oraz EA Platinium. Promocyjne ceny są blisko o połowę niższe od dotychczasowych, więc jeśli kupować, to właśnie teraz.

mass effect 2, ea

Wśród tytułów w nowych cenach możemy się natknąć na Mass Effect 2 czy też Dragon Age: Początek. Na tym rzecz jasna lista się nie wyczerpuje, bowiem EA obniżyła także cenę m.in świetnej Alice: Madness Returns czy też dwóch odsłon wyścigowej serii Need for Speed oraz strzelanek pokroju Bulletstorma i Crysis 2.

Wszystkie przecenione tytuły dostępne są na półkach sklepowych w salonach Empik, Media Markt, Saturn, EURO RTV AGD, Carrefour oraz Tesco. Na rabat możemy także liczyć decydując się na zakup w sklepie internetowym.

Jeśli planujecie zakup, to pośpieszcie się, bowiem promocja cenowa obowiązuje jedynie do 7 kwietnia.

Komentarze

0
·
Czeka mnie chyba wizyta w empiku;p
0
·
Bulletstorm jest od EA??? Nie wiedziałem, że polskie studia także są przez EA wykupywane. Żal że taki moloch wszystko zajmuje....

Chciałem jeszcze dodać... jak ja nie nawidzę EA!!!
0
·

Cytat

Bulletstorm jest od EA??? Nie wiedziałem, że polskie studia także są przez EA wykupywane. Żal że taki moloch wszystko zajmuje....


Nie, nie, nie... People Can Fly zostało wykupione w 2007 roku przez Epic Games (te od "Gears of War"), które jest w pełni niezależnym studiem. Electronic Arts jest jedynie ogólnoświatowym wydawcą "Bulletstorm", a to zasadnicza różnica Swoją drogą, naprawdę dobra gra, która została niesłusznie niedoceniona - za taką cenę zdecydowanie warto zakupić.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...