bitwa_blizniakow

Akademia Twórców Gier

1 minuta czytania

Po latach ciężkiej pracy w końcu wraz ze swoim zespołem developerskim stworzyłeś grę komputerową. I to nie byle jaką, bo w najpopularniejszych magazynach i portalach internetowych otrzymuje najwyższe oceny. Recenzenci zachwycają się niezwykłą oprawą audiowizualną oraz fabułą, która swoją pomysłowością nie daje innym tytułom żadnych szans. Czujesz się świetnie, bo przyczyniłeś się w niemały sposób do sukcesu.

akademia twórców gier, techland, plakat

Czemu miał służyć ten wstęp? Zachęceniu do wzięcia udziału w nowym programie Techlandu, którego motto brzmi "Chcesz tworzyć gry? TO ZACZNIJ!". Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o zaprojektowaniu własnej gry, to teraz nadarza się ku temu okazja. Pamiętaj jednak, że jest to niezwykle czasochłonny proces, więc jeżeli w niedalekiej przyszłości będziesz zmagać się z innymi problemami, to poczekaj na kolejną edycję, która z pewnością się odbędzie.

Zapisy do programu już ruszyły. Kurs ma trwać aż do 13 kwietnia, więc, jak pisałem wcześniej, nie jest to zabawa na tydzień lub dwa. Warto jednak zainteresować się ofertą, bo dla najlepszych przewidziane są nagrody, specjalne certyfikaty lub nawet oferty pracy w Techlandzie. Zapisać się może każdy i to bezpłatnie.

Zainteresowani więcej informacji znajdą pod tym adresem. Wytrwałości!

Komentarze

0
·
Super inicjatywa, mam nadzieję, że będzie kontynłowana, teraz nie mogę poświęcić czasu na to, ale gdyby to było w fakacje to bardzo chętnie bym skorzystał z takich warsztatów, tylko szkoda, że są w formie e-learningu.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...