REBIS zaprasza na Targi Książki w Krakowie

2 minuty czytania

Informacja prasowa

rebis, 11 targi książki kraków, strach mędrca, patrick rothfuss, graham masterton

Z myślą o publiczności krakowskich targów Dom Wydawniczy REBIS, jak co roku, przygotował bogatą paletę nowości. Każdy czytelnik znajdzie w niej coś dla siebie. Wśród propozycji z literatury pięknej szczególną uwagę należy zwrócić na Dom jedwabny Anthony’ego Horowitza. To najnowsza część przygód Sherlocka Holmesa, książka, którą każdy miłośnik kryminału i sensacji musi przeczytać tej jesieni. Drugim wartym odnotowania tytułem z literatury pięknej jest Czas pokaże, najnowsza powieść Jeffreya Archera. W Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 2 mln egzemplarzy tej książki. Dla miłośników fantastyki przygotowaliśmy Strach mędrca Patricka Rothfussa. To długo oczekiwana kontynuacja KRONIK KRÓLOBÓJCY. Interesująco zapowiada się też Coco Chanel: legenda i życie, barwna opowieść o życiu Coco Chanel. Miłośnicy historii będą mogli się zapoznać z pracą Powstanie i upadek starożytnego Egiptu oraz nową książka Marka Sołonina Nic dobrego na wojnie. Fanów fotografii i mody ucieszy album Modelki „Vogue” z pięknymi fotografiami najsłynniejszych modelek, które uczestniczyły w sesjach dla tego kultowego pisma.

REBIS przygotował także interesujący zbiór esejów Umberta Eco Wymyślanie wrogów. Oprócz nowości na naszym stoisku będzie można się spotkać z naszymi autorami: Barbarą Stanisławczyk, Tadeuszem Kisielewskim, Jolantą Drużyńską, Stanisławem M. Jankowskim i Piotrem Bikontem, który będzie promować Kuchnię żydowską Balbiny Przepiórko. Zapraszamy do stoiska A29.

Poniżej znajdziecie Państwo plan naszych IMPREZY TOWARZYSZĄCYCH:

05.11 (sobota) – Stoisko A 29

  • 11.00 – 12.00 – Graham Masterton podpisuje swoje książki.
  • 13.30 – 15.00 – Dom Wydawniczy REBIS zaprasza na spotkanie z Piotrem Bikontem, który będzie promował swoją książkę KUCHNIA ŻYDOWSKA BALBINY PRZEPIÓRKO. Promocja będzie połączona z degustacją potraw kuchni żydowskiej.
  • 15.30 – 16.30 – Jolanta Drużyńska i Stanisław M. Jankowski podpisują książki: UCIECZKI SPECJALNEGO ZNACZENIA oraz WYKLĘTE ŻYCIORYSY.
  • 16.30 – 17.30 – Tadeusz A. Kisielewski podpisuje swoje książki.

06.11 (niedziela) – Stoisko A 29

  • 12.00 – 13.00 – Barbara Stanisławczyk podpisuje książkę OSTATNI KRZYK. OD KATYNIA DO SMOLEŃSKA – HISTORIE MIŁOŚCI I DRAMATÓW.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...